Demo Defenders of Ardania gotowe do pobrania; nowy trailer

Mateusz Stanisławski
2012/03/15 17:05
2
0

Wczoraj – zarówno na pecetach, jak i Xboksach 360 – zadebiutowała nie tylko pełna wersja Defenders of Ardania, ale również darmowa próbka tego interesującego reprezentanta tower defence.

Pecetowa wersja demonstracyjna Defenders of Ardania, której plik instalacyjny zajmuje na dysku twardym 2 GB, na razie jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy Steam (tam też stosowne wymagania sprzętowe). Z kolei posiadacze konsoli Microsoftu znajdą dedykowaną im pokazówkę oczywiście w ofercie usługi Xbox Live. Z podstawowymi mechanizmami rządzącymi rozgrywką można zapoznać się, przechodząc trzy misje przeznaczone dla pojedynczego gracza.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowy projekt studia Most Wanted Entertainment wczoraj został udostępniony graczom (i otrzymał jeszcze jeden trailer, który czeka na odpalenie powyżej). Tę rozgrywającą się w znanym z serii Majesty świecie strategię możecie pobrać na swoje dyski twarde za 1200 Microsoft Points/15 euro (około 62 zł).

Przypominamy ponadto, że w przyszłości Defenders of Ardania trafi również na konsole PlayStation 3. Na tę chwilę nie znamy jednak nawet przybliżonego terminu debiutu tej wersji.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/03/2012 17:42

Chętnie sprawdzę demo :]

MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/03/2012 17:42

Chętnie sprawdzę demo :]