Twórcy Flower i Journey nie chcą na stałe wiązać się z PlayStation

Mateusz Kołodziejski
2012/02/28 17:47
6
0

thatgamecompany sfinalizuje swoją umowę z Sony obejmującą wydanie trzech gier wraz z premierą Journey. O planach na przyszłość niezależnego studia dyplomatycznie wypowiada się jego współzałożyciel Jenova Chen.

Twórcy Flower i Journey nie chcą na stałe wiązać się z PlayStation

Jenova Chen, który nie tylko szefuje thatgamecompany, ale jest jego główną siłą napędową jako dyrektor kreatywny w wywiadzie dla serwisu Push Square powiedział: W tej chwili analizujemy możliwości, dzięki którym kolejne nasze gry dotrą do szerszego grona odbiorców, wykraczającego poza użytkowników PlayStation. Trwa proces negocjacji i mam nadzieję, że jego wyniki ogłosimy (wkrótce).

Wygląda więc na to, że studio rozpoczęło już prace nad kolejnym projektem. thatgamecompany zabrało nas już wgłąb oceanu (Flow), na łąkę (Flower), a w połowie marca za sprawą Journey trafimy na pustynię. Co będzie dalej? Być może Jenova Chen zdecyduje się rozwinąć pomysł, który zaprezentował w swojej wcześniejszej produkcji Cloud, gdzie jak tytuł wskazuje bujamy w obłokach.

Źródło: Push Square

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
29/02/2012 07:45

No, świetnie, a więc nadchodzi nieuniknione :D

MATEmasagrator
Gramowicz
Autor
28/02/2012 22:23
Dnia 28.02.2012 o 20:02, Piotrek_K napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ogr%C3%B3d A teraz niech mi szanowny autor powie W KTORYM miejscu Flower zabralo nas do ogrodu?

Oczywiście chodziło mi o łąkę. Dzięki za przypomnienie definicji ogrodu, na pewno przyda się na przyszłość.

Usunięty
Usunięty
28/02/2012 20:08

To obawiam sie, ze bedziesz musial kupic:"Thatgamecompany had a three game contract with Sony, so the past three games had to be Sony exclusive. "Co, jak widac, zostalo ominiete przez newsmana na gramie.pl, a cytowany fragment dotyczyl PRZYSZLYCH pozycji studia.
Trwa Wczytywanie