Demo Men of War: Oddział Szturmowy w edycji Game of the Year gotowe do pobrania

Mateusz Stanisławski
2012/02/17 17:33
7
0

W sieci pojawiła się próbka Men of War: Oddział Szturmowy, tyle że opatrzona akronimem „GotY”. Sprawdzić więc można nie tylko podstawową wersję gry, ale również DLC.

Demo Men of War: Oddział Szturmowy w edycji Game of the Year gotowe do pobrania

Pod koniec poprzedniego tygodnia 1C Company wydało – między innymi za pośrednictwem platformy Steam – edycję Game of the Year strategii Men of War: Oddział Szturmowy, w skład której wchodzą „podstawka” oraz wszystkie dedykowane jej rozszerzenia: MP Supply Pack Alpha, MP Supply Pack Bravo, MP Supply Pack Charlie, Skirmish Pack oraz Skirmish Pack 2 (w sumie 25 potyczek, 50 map do multiplayera, pięć grywalnych nacji i 200 pojazdów). Teraz każdy może za darmo przetestować to wydanie – na serwerze światowego wydawcy pojawiła się stosowna edycja pokazowa (zajmuje na dysku twardym mniej więcej 1,1 GB).

Jeśli chodzi o zawartość, czekają na nas łącznie 4 misje – poświęcone oddziałom amerykańskim, niemieckim i sowieckim oraz treningowa (dwie z nich pochodzą z DLC). Dodajmy, że tytuł jest wyposażony w najnowszą – aktualizującą go do wersji 2.00.11 – łatkę. Warto sprawdzić, tym bardziej że na tę chwilę nie wiadomo, czy Men of War: Oddział Szturmowy w edycji Game of the Year w ogóle trafi do polskich sklepów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
02/03/2012 13:58

I nie tylko churchill jest w tej grze :) Wraz z kolejnymi patchami pojawia się wiele nowych i nietypowych jednostek. Polecam zagrać w demo aby poznać grę. Prawdę mówiąc dopiero kiedy zagracie w pełną wersję i w multi to przekonacie się, że jest to niesamowicie fajna gra. Polecam zajrzeć na [m - 007] jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o grze lub znaleźć graczy.

Usunięty
Usunięty
17/02/2012 19:50

O, na screenie Churchill :) .

Usunięty
Usunięty
17/02/2012 19:50

O, na screenie Churchill :) .
Trwa Wczytywanie