Artykuł: Asura's Wrath - wrażenia z dema

Adam Berlik
2012/01/11 21:00

Wstępny werdykt po zapoznaniu się z wersją demo Asura's Wrath brzmi: to może się udać! Pomimo wielu niedoskonałości nowy slasher Capcomu jest bardzo grywalny.

Artykuł: Asura's Wrath - wrażenia z dema

"Demo Asura's Wrath pojawiło się we wtorek na Xbox Live i przez pierwszy tydzień jest dostępne dla posiadaczy złotego abonamentu, więc po weekendzie będą mogli je pobrać również gracze, którzy nie wykupili Xbox Live Gold. Koniec końców wszyscy zainteresowani na własnej skórze będą mogli się przekonać, co ma do zaoferowania najnowsza produkcja studia Capcom. Ja już wiem – jest to gra pełna przeciwności, ale w ogólnym rozrachunku zasługuje na zainteresowanie. Przede wszystkim wśród fanów gatunku, choć nie tylko – to typowy odstresowywacz dla mas. Ale po kolei."

Jeśli chcesz zapoznać się z wrażeniami Harpena z dema Asura's Wrath kliknij na poniższą belkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Naimad-PL
Gramowicz
17/01/2012 17:23

Dla mnie gra miodzio, lepsza niż myślałem , mam nadzieję że będzie w pełnej wersji do wyboru poziom trudności bo demo za łatwe. Każda walka się nudzi po paru razach przejścia, ale na pierwszy raz gra genialna , prawie jak oglądanie odcinków anime, lub serialu.

Wrocu1
Gramowicz
14/01/2012 13:20

Pamiętajcie o zacnym zdaniu "coś za coś" Capcom to firma która wie co robi i jeżeli oprawa graficzna nie zachwyca to za to bedą inne czynniki które wybiją tą grę wyżej niż inne.Zawsze tak było albo chcesz mieć fajna grafikę i grać 3h albo odwrotnie, cieszę się że wkońcu jakaś firma wyszła z tego założenia co ja od dawna.Asura będzie grą która przebije sterotypy gier grywalnych ze względu na grafikę.Poza tym największą zaletą tej gry są cut scenki które naprawde wbijają w krzesło.Czekam na premiere :)

Oka91
Gramowicz
13/01/2012 20:31

Ta gra przypomina mi trochę GoW, mam nadzieję, że w jakimś stopniu mu dorówna, chociaż w to wątpię ale tytuł jest dosyć ciekawy i raczej skuszę się na kupno tej gierki :).

yosharas
Gramowicz
12/01/2012 11:20

"po zadaniu określonej liczby ciosów napełniamy specjalny pasek, a po wciśnięciu odpowiedniego przycisku, wprowadzamy bohatera w tryb szału, podczas którego siła naszych ataków się zwiększa"Gracze doświadczyli tego rozwiązania w tylu grach ile jest odcinków Mody na sukces (no prawie...)

akodo_ryu
Gramowicz
12/01/2012 08:03

Osobiście wyszedłem z założenia, po przejściu dema, że Asusra''s Wrath nie uderza w ten sam segment, co GoW, ale będzie niemal bezpośrednią konkurencją dla Heavy Rain. I z tej perspektywy gra zapowiada się IMO znakomicie.Trochę nie bardzo rozumiem w czym tu monotonność. Trochę nie ma zaskoczenia, bo te fragmenty już widzieliśmy, ale skaczemy z księżyca na Ziemie... która zostaje przebita mieczem... Do tego scenki są dynamiczne i efektowne, więc, jak wspomniałem wcześniej, jeżeli nie spodziewa się GoWa ale Heavy Rain gier akcji, nie będzie zawodu.

Gar
Gramowicz
12/01/2012 06:07

"żądny zemsty bohater obrażony na cały świat posiadający unikatowe moce, dzięki którym jest w stanie stawić czoła najpotężniejszym z najpotężniejszych." mogą sobie z Kratosem rączki podać :)

Anonim_1
Gramowicz
12/01/2012 00:38

Grałem dziś, qrczę ta monotonność rzeczywiście w demo jest. Czekam dalej na recenzje pełnej wersji.P.S. Nadzieja umiera ostatnia.