Artykuł: Asura's Wrath - wrażenia z dema

Adam "Harpen" Berlik
2012/01/11 21:00
7
0

Wstępny werdykt po zapoznaniu się z wersją demo Asura's Wrath brzmi: to może się udać! Pomimo wielu niedoskonałości nowy slasher Capcomu jest bardzo grywalny.

Artykuł: Asura's Wrath - wrażenia z dema

"Demo Asura's Wrath pojawiło się we wtorek na Xbox Live i przez pierwszy tydzień jest dostępne dla posiadaczy złotego abonamentu, więc po weekendzie będą mogli je pobrać również gracze, którzy nie wykupili Xbox Live Gold. Koniec końców wszyscy zainteresowani na własnej skórze będą mogli się przekonać, co ma do zaoferowania najnowsza produkcja studia Capcom. Ja już wiem – jest to gra pełna przeciwności, ale w ogólnym rozrachunku zasługuje na zainteresowanie. Przede wszystkim wśród fanów gatunku, choć nie tylko – to typowy odstresowywacz dla mas. Ale po kolei."

Jeśli chcesz zapoznać się z wrażeniami Harpena z dema Asura's Wrath kliknij na poniższą belkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
17/01/2012 17:23

Dla mnie gra miodzio, lepsza niż myślałem , mam nadzieję że będzie w pełnej wersji do wyboru poziom trudności bo demo za łatwe. Każda walka się nudzi po paru razach przejścia, ale na pierwszy raz gra genialna , prawie jak oglądanie odcinków anime, lub serialu.

Usunięty
Usunięty
14/01/2012 13:20

Pamiętajcie o zacnym zdaniu "coś za coś" Capcom to firma która wie co robi i jeżeli oprawa graficzna nie zachwyca to za to bedą inne czynniki które wybiją tą grę wyżej niż inne.Zawsze tak było albo chcesz mieć fajna grafikę i grać 3h albo odwrotnie, cieszę się że wkońcu jakaś firma wyszła z tego założenia co ja od dawna.Asura będzie grą która przebije sterotypy gier grywalnych ze względu na grafikę.Poza tym największą zaletą tej gry są cut scenki które naprawde wbijają w krzesło.Czekam na premiere :)

Usunięty
Usunięty
13/01/2012 20:31

Ta gra przypomina mi trochę GoW, mam nadzieję, że w jakimś stopniu mu dorówna, chociaż w to wątpię ale tytuł jest dosyć ciekawy i raczej skuszę się na kupno tej gierki :).
Trwa Wczytywanie