Szef studia Respawn bardzo chciałby stworzyć 3. część Titanfalla

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/30 23:55
0
0

Twórcy gry nie zapomnieli o swojej – niezwykle lubianej przez graczy – marce Titanfall.

Zacznijmy od tego, że studio Respawn Entertainment – niestety – nie pracuje aktualnie nad nową odsłoną serii Titanfall. Jak jednak dowodzi wywiad serwisu Barron z szefem zespołu, Vince’em Zampellą, deweloperzy nie zapomnieli o tej niezwykle lubianej przez graczy marce.

Szef studia Respawn bardzo chciałby stworzyć 3. część Titanfalla

Szef studia Respawn bardzo chciałby stworzyć Titanfall 3

Zampella stwierdził, że chciałby w przyszłości stworzyć kontynuację, a więc Titanfall 3. Podkreślił jednak, że nowa odsłona cyklu nie znajduje się obecnie w produkcji i nie ma nawet żadnych planów rozpoczęcia prac nad takowym przedsięwzięciem. Dowiedzieliśmy się, iż seria może powrócić tylko wtedy, gdy deweloperzy będą mieli pomysł na trzecią część cyklu i znajdą odpowiednią ilość czasu na opracowanie kontynuacji. Na razie więc nie ma raczej na co liczyć w tej kwestii (aczkolwiek nie jest to niemożliwe!).

Warto zaznaczyć, że głównym powodem, dla którego sequel wciąż nie powstał są bardzo kiepskie wyniki sprzedaży gry Titanfall 2. Tym samym marka Titanfall najzwyczajniej w świecie nie jest opłacalna dla Electronic Arts. Niestety. Cóż, pozostała nam, przynajmniej na razie, nadzieja.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Titanfall 2 zadebiutowało 28 października 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!