Znamy najbliższe plany BioWare'u względem Star Wars: The Old Republic

Patryk Purczyński
2011/12/15 12:48

BioWare i Electronic Arts właśnie wprowadzają na rynek największe MMO tego roku, ale jednocześnie planują, jak rozbudować Star Wars: The Old Republic.

Znamy najbliższe plany BioWare'u względem Star Wars: The Old Republic

- Można powiedzieć, że jesteśmy tak podekscytowani premierą Star Wars: The Old Republic, jak i wy - wyznaje w oświadczeniu prasowym dyrektor gry James Ohlen. - Nie tylko wprowadzamy na rynek jedną z największych i najbardziej imponujących gier, jakie kiedykolwiek powstały, ale jesteśmy także wypełnieni ekscytacją na myśl o dalszej pracy nad tym tytułem. Dzięki temu wy, nasi fani, będziecie mogli nieustannie cieszyć się czymś niezwykłym i heroicznym - zapowiada.

Na pierwszy ogień pójdą funkcje gildii - mają się one doczekać możliwie najszybszej implementacji banków i statków. W dalszej perspektywie BioWare zajmie się misjami solo oraz zadaniami przeznaczonymi dla grup. Ohlen zapowiada także wdrożenie większej liczby stref do walk PvP.

GramTV przedstawia:

Wśród innych obietnic znajdują się: dodanie nowych misji w przestrzeni kosmicznej oraz możliwość dopasowania interfejsu użytkownika. Tajemnicą pozostaje natomiast tzw. "specjalny projekt", który ma w znaczący sposób zwiększyć powierzchnię gry. Czyżby chodziło o pierwszy dodatek, który odkryje nowe zakątki odległej galaktyki?

Star Wars: The Old Republic oficjalnie debiutuje 20 grudnia.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
19/12/2011 08:47
Dnia 15.12.2011 o 18:33, Silvari napisał:

to najlepszy MMO w jaki grałem/gram - a mam za sobą 4 lata gry w WoW-a. Więc darujcie sobie uszczypliwości wobec twórców. TO najlepszy MMO na rynku obecnie. i ma mnóstwo miejsca na rozwój - całą GALAKTYKĘ!

Brawo! Grales w wowa! chcesz ciasteczko ?Ja mam za soba UO, WAR, AoC, GW, Rift, Ragnarok, Lineage2, Wow 6,5 roku i duzo duzo wiecej innych gier.Poki co to jest najnowsze MMO, czy najlepsze to sie okaze w ciagu nastepnego pol roku [a watpie bo do tegoc zasu wyjdzie GW2]

Usunięty
Usunięty
15/12/2011 21:58
Dnia 15.12.2011 o 18:33, Silvari napisał:

to najlepszy MMO w jaki grałem/gram - a mam za sobą 4 lata gry w WoW-a.

Generalnie to nie jest zbyt wysoko postawiona poprzeczka ;)Ale rozumiem, w końcu coś nowego.

Kafar
Gramowicz
15/12/2011 21:53

Grałem i może dlatego że ogólnie rok grałem w wowa.. SW jest po prostu nudne i wtórne. A płacić abonament za singla.. heh ;) bez przesady już ;).
Trwa Wczytywanie