Nowa konsola Microsoftu ukaże się w dwóch różnych wariantach?

Michał Ostasz
2011/11/25 10:17

W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat następcy konsoli Xbox 360. Według najnowszej z nich nowy sprzęt Microsoftu będzie dostępny w dwóch wariantach, które różnić się będą nie tylko ceną.

Nowa konsola Microsoftu ukaże się w dwóch różnych wariantach?

Pierwszy z nich, tańszy, nastawiony będzie, jakże by inaczej, na Kinecta, który ma być wbudowany w samą konsolę. Drugi, to opcja dla hardcore'owców - pojawi się w niej także dysk twardy oraz możliwość odpalania gier z poprzedniej konsoli, czyli Xboksa 360. Rzecz jasna ten model byłby droższy. Odnośnie specyfikacji technicznej pojawiła się też plotka jakoby nowy produkt miał być wyposażony w podwójny procesor graficzny.

Jak zauważyli dziennikarze serwisu GameIndustry strategia ta przypomina tę, którą Microsfot zastosował przy premierze Xboksa 360. Przypomnijmy, że kiedy konsola ta pojawiła się na rynku także dostępna była w dwóch wariantach cenowych: Arcade i Premium.

GramTV przedstawia:

Do ciekawostek można też zaliczyć plotkę, wedle której po tegorocznych targach E3 firma Microsoft zorganizowała specjalne spotkanie dla deweloperów w... Disneylandzie. Ponoć twórców gier proszono o opinie i ich preferencje odnośnie nowego sprzętu.

Źródła: VG247, CVG

Komentarze
21
Lordpilot
Gramowicz
26/11/2011 10:30

> A ja słyszałem plotki, że jutro kosmostwory dostarczą na tereny całej Polski brakujące

Dnia 25.11.2011 o 16:27, Snake08 napisał:

autostrady.

Ja też to słyszałem :) A prawda to, że są tansi niż Chińczycy i nawet miski ryżu nie potrzebują, tylko robią za friko ;-) ?Ech plotki, ploteczki - co jedna to sprzeczna z drugą, a ludzie i tak wszystko biorą za pewnik.... ;-)

Headbangerr
Gramowicz
26/11/2011 09:32
Dnia 25.11.2011 o 22:38, Piterixos napisał:

Ja napisałem ci moją uwagę, w taki a nie inny sposób, ty od razu mi wytykasz błędy językowe,

No wybacz ;) Nie uważasz, że jak się sugeruje innym użytkownikom że nie potrafią za dobrze czytać i do tego się krzyczy, a przy tym samemu nie potrafi się poprawnie formułować zdań, to wypada się trochę śmiesznie? :) I to ja się niepotrzebnie napiąłem? O.o

Dnia 25.11.2011 o 22:38, Piterixos napisał:

moje słowa potraktowałeś jak nie wiadomo jaką obrazę...

Przyznałem ci rację i tyle ;) Widzę że ciebie dużo bardziej dotknęła ta sytuacja. Przy okazji - skoro dałeś jasno do zrozumienia, że to ja twoim zdaniem "pluję się", to wybacz - wdawanie się z tobą w dyskusję było błędem. Lepiej poszukaj sobie ludzi na swoim poziomie.

Usunięty
Usunięty
25/11/2011 23:57

Do takiego typu newsów proponuję dawać w tytule na początku "Plotka: (tytuł newsa)".I co to za NOL na zdjęciu?!
Trwa Wczytywanie