Premierowy trailer gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy... na miesiąc przed premierą

Patryk Purczyński
2011/10/30 23:18

Nowy Władca Pierścieni zadebiutuje na najważniejszych rynkach dopiero pod koniec listopada, ale chociażby w Polsce zostanie wydany już w piątek. Z tej okazji prezentujemy trailer premierowy.

Premierowy trailer gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy... na miesiąc przed premierą

Snowblind Studios i Warner Bros. zaprezentowały trailer premierowy gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Debiut tego tytułu jest sprawą wyjątkową - w Wielkiej Brytanii przypada on dopiero 25 listopada (termin ten pokazany jest zresztą na końcu poniższego zwiastuna), ale do Polski trafi już w najbliższy piątek - 4 listopada.

Materiał zrealizowany jest w filmowym stylu, nie brakuje dramaturgii i opadającego na nasze barki ciężaru odpowiedzialności za losy Śródziemia. Fani trylogii zaadaptowanej przez Petera Jacksona z pewnością dostrzegą na poniższym zwiastunie kilka scen niemal żywcem wyjętych z wielokrotnie nagrodzonego obrazu.

GramTV przedstawia:

Przy okazji przypominamy, że na naszych łamach trwa konkurs związany z produkcją Snowblind Studios.

Komentarze
16
Usunięty
Usunięty
31/10/2011 18:01

A ja mam takie pytanie: czy będzie demo, chociaż na konsolach?.

Usunięty
Usunięty
31/10/2011 17:56

Aj tam gadacie... Mi się bardzo podoba. Nie oczekujcie od tej gry nie wiadomo jakiej fabuły i tak dalej. To ma być przede wszystkim fajna siekanka w klimatach LotR i wygląda na to, że spełni swoje zadanie. Ja tam dalej czekam na WinN. Liczę, że w końcu ujrzymy porządną grę na licencji WP, a nie taki niewypał jak Conquest.Btw świetnie przerobili główny motyw muzyczny w 0:56. Czuć tą ponurość!pepsi A co to, ostatnio gry wychodzą szybciej w Polsce niż w UK? :) Najpierw BF3, teraz Wojna na Północy.

Usunięty
Usunięty
31/10/2011 12:01

Mam pytanie odnośnie terminu premiery na PS3 czy jest to również 4 listopada tak jak na PC? Bo na sklep.gram.pl jest to 25 listopada.
Trwa Wczytywanie