Uncharted 3 w nieco ponad trzy godziny. Rekord nie do pobicia?

Patryk Purczyński
2011/10/27 22:56
4
0

Justin Richmond zdradził, ile zajęło przejście Uncharted 3 jednemu z testerów. - Nie sądzę, by ktokolwiek był w stanie to powtórzyć - mówi. Gotowi podnieść rękawicę?

Uncharted 3 w nieco ponad trzy godziny. Rekord nie do pobicia?

Trzy godziny i osiem minut - to przedpremierowy rekord w przechodzeniu Uncharted 3: Oszustwo Drake'a na czas. Jeden z dziennikarzy, którego recenzja ujrzała światło dzienne przed premierą nowej produkcji Naughty Dog, sygnalizował, że fabuła wystarczy na 10-12 godzin. Tzw. speed-run wydaje się więc niezbyt imponujący. Tym niemniej...

Justin Richmond przepowiada, że rekord będzie trudny do pobicia. - Nie sądzę, by ktokolwiek na świecie był w stanie to powtórzyć przez długi czas - mówi na łamach Official PlayStation Magazine. Jeżeli czujecie się na siłach, możecie spróbować wyśrubować lepszy wynik. Z pewnością po tych słowach chętnych nie zabraknie.

GramTV przedstawia:

W branży gier nie możemy też mówić o deficycie pasjonatów, lubujących się w przechodzeniu kampanii na czas. Ostatnio głośno było o testerze The Elder Scrolls V: Skyrim, któremu podróż przez cały świat gry aż do napisów końcowych zajęła zaledwie 2 godziny, 16 minut i 10 sekund. Jeszcze bardziej imponujące było jednak przejście bardzo trudnego Dark Souls w godzinę, 26 minut i 28 sekund. Jacyś chętni do "przejścia" nowej Fify?

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
28/10/2011 10:33
Dnia 28.10.2011 o 07:14, TobiAlex napisał:

Fallout 1 można przejść w 12 minut, ale czy to o czymś świadczy?

Hej panie, pomyliłeś się o prawie 80% rekord to 6 min 52 sekundy ;),a Demon Soul''s pękł w 1 h 4 min - wcześniej z ciekawości sam oglądnąłem ten filmik i pare innych ( http://speeddemosarchive.com) i jestem pod wrażeniem.Dla mnie świadczy to tylko o "masterowaniu" danej gry . Mogę sobie tylko wyobrazić ile czasu ludzie spędzają przed daną produkcją, żeby wszystkie operacje, ruchy, zminimalizować do minimum.Pewnie, żeby przejść chociażby tego fallouta w 6 min musiał poświęcić na grę parę miesięcy(a to tu urwę kawałek, a to nie jest potrzebne do zrobienia itd) I wydaje mi się, że rekord tego testera dość szybko zostanie pobity :) ale to będzie świadczyć o grającym tylko to, że spędził z grą na pewno więcej godzin niż 10-12.

Usunięty
Usunięty
28/10/2011 09:49

Jeśli gra jest na 10-12 godzin, to mam zamiar wykorzystać każdą z nich maksymalnie. Pewnie zacznie się tak, jak w poprzednich częściach- łażenie i podziwianie kunsztu grafików, który przejawia się w najdrobniejszych detalach. Oprócz przygody, fabuły i postaci to kolejny element, który kocham w tej serii.

Usunięty
Usunięty
28/10/2011 09:22

Nieźle nieźle, ja bym się zmęczył. I umarł ;p
Trwa Wczytywanie