Informacje

Activision skasowało grę Spider-Man 4

...

Przedstawiciel Activision ujawnił, że firma wyrzuciła swego czasu grę o Spider-Manie do kosza. Nie chodzi tu jednak o żadną produkcję studia Beenox.

Activision skasowało grę Spider-Man 4 - obrazek 1

Wraz z kolejną filmową częścią przygód Człowieka Pająka światło dzienne miała ujrzeć gra zatytułowana Spider-Man 4 - ujawnił Doug Heder z Activision. Plany spaliły jednak na panewce, gdy upadł projekt filmu. Amerykańska firma wydawnicza zdecydowała wówczas skupić się na innych produkcjach ze znanym bohaterem Marvela w roli głównej.

Heder zapewnił, że w prace nie było włączone studio Beenox, zajmujące się obecnie grą The Amazing Spider-Man. - To był zupełnie inny zespół, z zupełnie inną technologią, silnikiem i całą resztą - wyznał w rozmowie z dziennikarzami serwisu Joystiq. W 2009 roku sugerowano, że Radical Entertainment pracuje nad tytułem w uniwersum Spider-Mana, Heder nie chciał jednak potwierdzić tych doniesień.

Wyznał za to, że wspominany już The Amazing Spider-Man jest projektem, nad którym ekipa Beenox dłubie najdłużej ze wszystkich swoich produkcji o Człowieku Pająku. Prace trwają już od około roku, a gra została ujawniona przed kilkoma dniami. Do sieci wyciekł także pierwszy trailer.

Activision skasowało grę Spider-Man 4 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?