Nowa, bogata galeria z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Patryk Purczyński
2011/08/16 20:35
5
0

Warner wypuścił galerię screenów z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Obrazki dają kolejny dowód na to, że produkcja Snowblind Studios jest wyjątkowo urokliwa.

Nowa, bogata galeria z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Szykuje się piękny powrót do Śródziemia. Kolejne materiały z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy, którymi regularnie karmi nas wydawca, Warner Bros., nastrajają pozytywnie przed zaplanowaną na końcówkę bieżącego roku premierą. Solidna porcja nowo upublicznionych screenów daje kolejny dowód na to, że warto tej produkcji przyjrzeć się bliżej.

Wszystkie obrazki znajdziecie w naszej galerii, a poniżej macie próbkę tego, co w niej znajdziecie. Jeżeli to Wam nie wystarcza, przypominamy o wypuszczonym kilka tygodni temu trailerze. Władca Pierścieni: Wojna na Północy zmierza na platformy PC, PS3 i X360. Rodzimy wydawca już zapowiedział, że tytuł ten ukaże się z napisami w języku polskim.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
17/08/2011 17:42

Fimbulvinter, ta gra to action RPG. Czyli w zasadzie H''n''S :) Ale miodny, na bieżąco sledze wiadomości o tej grze na oficjalnej stronie, nie wiem czy to będzie hit, ale na pewno dobra gra która kupie, jako fan wieloletni Władcy ^^

Usunięty
Usunięty
16/08/2011 22:04

Czym ta gra jest? H''n''S, cRPG, RTS? Dopiero teraz się rym zainteresowałem, ale nadal nie wiem co to za gatunek.

Usunięty
Usunięty
16/08/2011 21:30
Dnia 16.08.2011 o 20:53, Dante_Syn_Spardy napisał:

> Czyżby pierwsza dobra gra w tym uniwersum? :) Jak to pierwsza?. Powrót Króla był świetny. Bitwa o Śródziemie oby dwie części też dawały radę. Może kupię. Ale najpierw poczekam na recenzję.

Pewnie że były dobre :) Tylko niektórzy zagrali w 1 góra 2 gry o Władcy Pierścieni i mówią takie bzdury jak Skomik...
Trwa Wczytywanie