Znamy line-up City Interactive na gamescom 2011

Mateusz Stanisławski
2011/08/04 18:00
3
0

Polskie studio City Interactive przedstawiło swój line-up na tegoroczną odsłonę targów gamescom. Dodajmy od razu, że nader skromny, bo składający się tylko z dwóch pozycji.

Znamy line-up City Interactive na gamescom 2011

W Kolonii zobaczymy Sniper: Ghost Warrior 2 oraz Combat Wings: The Great Battles of World War II, czyli zestaw znany z E3 2011. City Interactive już teraz zaznaczyło, że na niemieckich targach każdy zwiedzający będzie mógł przetestować te tytuły (dziennikarzom dodatkowo zostanie zaprezentowana całkowicie nowa lokacja w rzeczonym FPS-ie). Ponadto przy stoiskach nadwiślańskiego studia pojawi się część ekipy z Cryteku, która będzie demonstrować możliwości swego silnika.

Szkoda, że najprawdopodobniej i tym razem nie poznamy konkretów na temat innych wykuwanych przez Polaków produkcji. Przypomnijmy, że City Interactive przygotowuje między innymi drugowojennego FPS-a wykorzystującego – tak jak Sniper: Ghost Warrior 2 – silnik CryEngine 3. Co więcej, nad powodzeniem tego projektu czuwa sam Stuart Black, człowiek odpowiedzialny między innymi za konsolowego shootera Black.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3

Czyli tak naprawdę nic nowego... ale na Snipera czekam :)

Usunięty
Usunięty
04/08/2011 18:53

Chętnie poczytam co tam nowego się w Sniperze 2 dzieje :)

Usunięty
Usunięty
04/08/2011 18:46

Cały czas się zastanawiam czy wyrobią się do premiery z poprawą wszystkich rzeczy, które kuleją o których wspominał Myszasty.Mam nadzieję, że na GC pokażą coś lepszego pod względem mechaniki niż etap z E3.
Trwa Wczytywanie