Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia!

Patryk Purczyński
2011/07/29 08:20

Niekiedy skąpo, ale zawsze oryginalnie i fikuśnie poprzebierane panie szturmem zdobyły tegoroczny Comic Con. Wybraliśmy dla Was kilkadziesiąt zdjęć, znacznie więcej hula jednak po sieci.

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia!

Tegoroczny Comic Con już za nami. Impreza tradycyjnie obrodziła w fanów zmyślnie poprzebieranych za swoich ulubionych fikcyjnych bohaterów. Aby przyjemne połączyć z... jeszcze przyjemniejszym, nasza uwaga kieruje się w stronę pań, które końcówkę poprzedniego tygodnia spędziły w San Diego.

Wszystkie poniższe zdjęcia pochodzą z serwisu comicvine.com. Jeśli to wam nie wystarcza, pod podanym adresem znajdziecie grubo ponad tysiąc fotek z największej dorocznej imprezy fanów komiksu. Aby powiększyć obrazki, wystarczy na nie kliknąć.


GramTV przedstawia:


Komentarze
27
Galder_Grasfiord
Gramowicz
29/07/2011 15:32

W wielu przypadkach przydałoby się aby panie przypomniały sobie o maskach zakrywających facjaty, jak to na bohaterki przystało, bo niektóre zachęcają ubiorem, lecz odstraszają twarzami.

marcin-malysza
Gramowicz
29/07/2011 15:20

Zdecydowanie Alicja i Milena :)

yosharas
Gramowicz
29/07/2011 15:09

Adekwatnie należałoby zostawić 2-3 zdjęcia z przedstawionej galerii:) Ta mi przynajmniej podpadła za wierną konwencję stroju;)
Trwa Wczytywanie