News

E3 2011: Gameplaye z Forza Motorsport 4

Paweł Pochowski, 08.06.2011 15:15 12

Serwis Gametrailers opublikował dwa filmy prezentujące rozgrywkę z Forza Motorsort 4. Jeden z nich pochodzi ze stoiska reklamującego grę, drugi prawdopodobnie z zamkniętego pokazu.

Pierwszy z filmów prezentuje gameplay nagrany na stoisku z grą. Filmik jest o tyle ciekawy, że możemy podziwiać, jak Forza Motorsport 4 spisuje się w trybie wyświetlania grafiki na trzech monitorach jednocześnie. No i co tu dużo ukrywać, gra naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami.

Drugi z filmików został nagrany prawdopodobnie podczas jakiegoś zamkniętego pokazu. Jeden z pracowników Turn 10 opowiada w nim o trybie, który umożliwia obejrzenie z bliska detali każdego z samochodów. Co ciekawe, okazuje się, że o każdym aucie możemy dowiedzieć się kilku informacji i to nie od byle kogo! Głos opisujący każdą z fur należy bowiem do samego Jeremy'ego Clarksona, legendarnego prowadzącego program Top Gear.

Podczas poniedziałkowej konferencji Microsoftu poznaliśmy dokładną datę premiery Forza Motorsport 4. Gra zadebiutuje na półkach sklepowych w październiku 2011, oczywiście tylko na Xbox 360. Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi Forza Motorsport 4.

najnowsze