Tekken: Blood Vengeance - pełnometrażowa animacja od Namco Bandai ma nowy zwiastun

Mateusz Kołodziejski
2011/06/07 12:12

W ferworze przygotowań do relacjonowania E3 zagubiła się gdzieś informacja o tym, że Namco Bandai wypuściło kolejny trailer Tekkena: Blood Vengeance. Czas nadrobić tę zaległość, gdyż filmik wart jest co najmniej rzucenia okiem.

Zwiastun zdradza nieco szczegółów na temat fabuły, prezentuje także nowe postacie, których możemy spodziewać się w finalnej wersji fimu. Trailer ten wygląda co najmniej równie zachęcająco jak poprzedni, choć estetyka animacji może nie przypaść do gustu osobom, które nie miały wcześniej styczności z serią Tekken.

GramTV przedstawia:

Kinowa premiera Tekken: Blood Vengeance będzie miała miejsce we wrześniu, choć informacja ta odnosi się wyłącznie do Japonii.

Komentarze
6
Moooras
Gramowicz
07/06/2011 16:18

"Nowy trailer"? Ile tam jest "nowych" scen, których nie było w poprzednim? 5?

Sanders-sama
Gramowicz
07/06/2011 14:04

Na pewno obejrzę jak wyjdzie, na razie mi się podoba ;-)

Muradin_07
The King of Iron Fist
07/06/2011 13:57

Xiaoyu jest... szkoda że nie ma Asuki Kazamy (chyba że pojawi się w szkole... ;D). Ale wszystko podobne do wcześniejszego zwiastuna. Na pewno będę chciał to obejrzeć :)marcin-malysza: no właśnie... chciałbym zobaczyć jak oni to rozwiążą ;D

SuavekS
Gramowicz
07/06/2011 13:34

>Oby fabuła była porządna :)>Tekken...Żartujesz, prawda? ;)Owszem, wygląda bardzo ładnie, a muzyczka w tle także niczego sobie, ale osobiście obejrzę to tylko i wyłącznie dla akcji i oprawy. Fabuła w Tekkenie jest i zawsze była jedynie pretekstem, a sama w sobie stanowi materiał do jakiejś komedii czy parodii, ale niczego poważniejszego.

marcin-malysza
Gramowicz
07/06/2011 12:57

Zgadzam się z tobą. Spódniczki w wersji minimalistycznej = mniam :DA co do fabuły to wierzę iż będzie na poziomie, przynajmniej Jin nie będzie harcerzykiem jak to miało miejsce w filmowym Tekkenie. Nie wiem co scenarzysta sobie myślał pisząc scenariusz do tego filmu. Znając życie to nawet nie tkną gry by się przekonać iż z Jina taki pozytywny bohater jak i z jego ojca i dziadka.

Phobos_s
Gramowicz
07/06/2011 12:46

Ach te krótkie spódniczki ;)Ogólnie wygląda świetnie. Oby fabuła była porządna :)