Sony potwierdza, że PSN wróci w pełni do końca tygodnia

Rafał Dziduch
2011/05/31 09:36
9
0

PlayStation Network, w tym PlayStation Store i wszystkie usługi, jakie oferuje, będą w pełni przywrócone do końca tego tygodnia. Oby...

Sony potwierdza, że PSN wróci w pełni do końca tygodnia

Sony potwierdza, że do końca tygodnia PSN dojdzie do pełnej funkcjonalności. Na razie dało się grać tylko w gry online, ale już wkrótce wróci sklep on-line, możliwość wykupu kuponów i kodów dostępu oraz pełna funkcjonalność Qriocity i MediaGo.

Sony już wcześniej zapowiadało, że planuje, aby w pełni PSN wrócił 31 maja, a więc jest to kolejny termin, którego nie uda się zapewne dotrzymać. Firma powiedziała agencji Reuters, że opóźnienie powrotu usług spowodowane zostało koniecznością przeprowadzenia dodatkowych testów bezpieczeństwa.

GramTV przedstawia:

- Prowadzimy dodatkowe testy i dalszą weryfikację bezpieczeństwa naszych funkcji handlowych w celu doprowadzenia PlayStation Network do całkowitego powrotu. - powiedział szef SCE Kaz Hirai. - Doceniamy cierpliwość oraz wsparcie, jakim obdarzono nas w tym czasie.

Komentarze
9
eske
Gramowicz
31/05/2011 16:45

Moim zdaniem to dobrze, że kosztem większego bezpieczeństwa użytkowników, opóźniają ponowny start PlayStation Store. Raczej nikt by nie chciał ponownie koszystać z PS3 wyłącznie do celów gry w singleplayer - dochodzi do tego również oglądanie filmów itp.

Muradin_07
The King of Iron Fist
31/05/2011 12:16

Czyli tak jak myślałem że będzie: troszkę się to przedłuży.Ale jeżeli już mówią że to będzie do końca tygodnia to mam nadzieję że dotrzymają tego "terminu". Lepiej żeby dopracowali zabezpieczenia na PSN i PSS niż żeby za parę dni znowu tam ktoś się władował...

marcin-malysza
Gramowicz
31/05/2011 11:25

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Podejrzewam, ze Ciebie nie bedzie dotyczyć ta akcja "wynagrodzenia". Chyba, że pierwszy raz w historii swojego istnienie Sony będzie "mieć gest".

Jak ma go dotyczyć ta akcja skoro jego dane nie wyciekły???

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Nie mniej obiecywali PSN do końca maja. Koniec maja jest już dziś, jutro jest już czerwiec, więc jak zwykle nie dali radę (tak bogata korporacja -wstyd). Nie jestem z tych co żyć nie może bez sklepiku (dla mnie on by mógł zniknąć na zawsze, itak ceny mają zbójeckie, ratują składki na 1/5 trochę sprawę), ale jak wielka korporacja zapewnia to ma słowa dotrzymać choćby miało miliard dolarów za to dać. Dla mnie niesłowna firma to gówno a nie firma. Ty im pieniądze musisz punktualnie zapłacić, a oni usługi już oferować nie muszą, ani terminów się trzymać?

Jakie płacić?? Płacisz im raz za konsolę<która moim zdaniem jest warta swojej ceny>. I jakie musisz??? Kazał ci ktoś do k.... nędzy kupować produkt tej firmy??? Fakt, mówili iż postarają się do końca maja ale to taka nieważna usługa, że i kolejny miesiąc może być niedostępna.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Nie jestem hejterem. Jestem klientem, płacić muszę, to oni oferować też muszą i nie pieprzcie mi że PSN jest bezpłatny. Zapłaciłem za niego w cenie (mocno zawyżonej) konsoli PS3 i płacę przy każdej ich grze. Za darmo masz śmierć i podatki, PSN jest po prostu wkalkulowane. Miało być do końca maja, sami tak pisali. Teraz powinno być welcome back 2

Zapytam jeszcze raz, za co musisz płacić?? Zapłaciłeś w cenie konsoli za PSN, jeszcze raz odeślę cię do dokumentów dostarczonych z konsolą bądź na stronę PSN. Cena zawyżona, fakt: Jak może być drogie coś co ma taki kiepski napęd, tak słaby hardware, słabe luty, mizerny system chłodzenia i awaryjność na poziomie 3%<jeżeli dobrze pamiętam>. Chyba nie muszę wspominać iż to był sarkazm?? Welcome back 2?? Nie wiem czy zauważyłeś ale Welcome back to przede wszystkim rekompensata za utratę danych a nie za brak usługi, za brak usługi rekompensatę dostaną tylko ci którzy posiadają wykupione PSN+<i zaznaczam, do tego też nikt nikogo nie zmusza, ktoś chce to sobie wykupi>zwracając im stracony okres bez możliwości korzystania z tego co ma do zaoferowania ta bogatsza usługa.I na koniec zachowałem sobie tą wisienkę na torcie "Nie jestem hejterem"... Doprawdy??? Choroba, mam do ciebie pytanie:

Spoiler

Czy ty jesteś taki głupi sam z siebie czy może ktoś ci za to płaci??

Skoro tak ci źle z konsolą danej firmy to dlaczego jej nie sprzedasz, nie kupisz sobie innej i nie oszczędzisz nam tych swoich "montrości"?? Gdy bym ja był z czegoś niezadowolony to bym to zmienił a nie... Chyba, że ty tylko piejesz dla samego piania ale tego jednak nie da się udowodnić.Konkluzja: PSN jest darmowy, nie jest wliczony w cenę konsoli, rekompensowane jest wykradnięcie danych i niezadowolenie niezadowoleniem ale ty to normalnie masz jakąś krucjatę przeciwko tej firmie. Tu i na wp ta sama śpiewka, przy każdym artykule w którym tylko jest słowo "Sony".Tak: Jednak jesteś<w brew swoim zapewnieniom> "hejterem" gdyż, gdy by naprawdę cię tak denerwowało to byś po prostu zmienił to co ci się nie podoba na coś innego.@cycu_jk, niestety się nie załapałeś na tą "promocje" :D ale za to <daj boże> wystartujesz z bezpieczniejszą usługą :)
Trwa Wczytywanie