Kiedy ruszy PS Store? 24 maja

Grzegorz Bonter
2011/05/20 11:43
4
0

Pojawiły się pierwsze informacje na temat konkretnej daty uruchomienia PlayStation Store.

Kiedy ruszy PS Store? 24 maja

PlayStation Network wróciło już do żywych - można już grać po sieci, można znów zobaczyć w grze swoich znajomych. Niestety, PlayStation Store nadal pozostaje w trybie offline. Ile jeszcze usługa ta potrwa w tym stanie? Wstępnie można przyjąć, że jeszcze parę dni.

Takie wnioski można wyciągnąć z notki informacyjnej, jaką Sony rozesłało do developerów sprzedających swoje gry poprzez PSS. "S" sugeruje we wspomnianym piśmie, że dostęp do sklepu zostanie przywrócony 24 maja.

Oczywiście wówczas zacznie się nadrabianie straconego czasu. Jak zapewne użytkownicy PlayStation Network dobrze wiedzą, nowa zawartość na PS Store jest wypuszczana co tydzień. Dlatego też kolejne gry i paczki DLC będą pojawiać się w dniach 24 maja, 27 maja, 31 maja oraz 3 czerwca. Po 3 czerwca rozkład kolejnych uaktualnień powinien wrócić do normy.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo jeszcze, jak Sony ma zamiar zrekompensować powstałe straty swoim partnerom biznesowym. W końcu każdy dzień to kolejne niesprzedane kopie gier i DLC.

Użytkownicy PSN tym bardziej czekają na restart PlayStation Store, albowiem dopiero wtedy możliwe będzie pobranie gier, jakie Sony obiecało w ramach rekompensaty. Jeżeli nadal nie wiecie, które gry z listy wybrać, to zapraszamy do lektury poradnika Mejstego. Przybliża on każdy tytuł tak, aby podjęcie słusznego wyboru było jak najłatwiejsze.

Komentarze
4
marcin-malysza
Gramowicz
20/05/2011 14:32

Dwie gierki na stałe, 30 dniowe granie w darmowe z PSN+ i inne pierdółki z plusowego które w odróżnieniu do gier, zostają<motywy i inne duperele>. Chyba będę musiał przez to odłożyć na trochę moje przygody z Nariko :)

Usunięty
Usunięty
20/05/2011 12:33

About f timeMam dwa kody do zużycia na PSS i takie czekanie denerwuje. No ale przynajmniej tyle że wstanie wcześniej niż na 31.

Usunięty
Usunięty
20/05/2011 12:29

nareszcie :) i wpadną dwie gierki!
Trwa Wczytywanie