Trailer filmu Red Faction: Origins w sieci

Robert Sawicki
2011/05/03 23:47

A Wy nawet nie wiedzieliście, że taki film w ogóle powstaje. Nie ma co się wstydzić - nie jesteście w tej kwestii osamotnieni.

Żaden serial, czy inna tego typu błahostka - to, co mieliście okazję oglądać to zapowiedź kolejnego filmu opartego na serii gier komputerowych. Tym razem padło na Red Faction i choć film nigdy nie dożyje prezentacji w kinie, to patrząc na obsadę taki stan rzeczy nie musi od razu oznaczać wymiotów przy telewizorze. Jasne, efekty nie wyglądają zbyt... efektownie, ale skoro dostaniemy sceny łóżkowe (sądząc po trailerze, na jedną z pewnością możemy liczyć), to nie ma co narzekać. Wszystko w cenie abonamentu, drogie dzieci.

GramTV przedstawia:

Dlaczego Red Faction: Origins nie zawita do kin? Niestety, film powstał z myślą o kanale o dość swojsko brzmiącej nazwie "SyFy", odbieranym w naszym kraju przez nieliczną garstkę i to wyłącznie na nim zostanie wyemitowany. Wciąż, jeśli którekolwiek z Was zostało błogosławione telewizją z kosmosu, załapcie się na emisję i dajcie znać, czy chociaż opłaca się płakać za tą ekranizacją. Premiera filmu "już wkrótce", czyli, opierając się na donosach od naszych zaufanych informatorów, jeszcze w tym miesiącu.

Na pocieszenie, choć Red Faction: Origins zobaczy niewielu z nas - już 10 czerwca każdy będzie mógł zagrać w najnowszą odsłonę serii Red Faction! Zawsze to jakaś radość, prawda?

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
06/05/2011 16:33
Dnia 04.05.2011 o 13:37, Pile napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym tępym stadem. Nie zaczynałbym na twoim miejscu kolejnej dyskusji na ten temat. Sam mam konsolę i bynajmniej nie uważam się za osobę "tępą".

ktoś ma przeczulony radar na punkcie konsole vs pc - licząc "tępość" ilością sprzętu był bym tępy do 5 potęgi...chodzi mi o postrzeganie graczy przez producentów filmów opartych o gry - może gdzieś kiedyś trafił się jakiś wyjątek - ja jednak mam wyryte w pamięci street fightera, dooma i dead or alive. Powstanie każdego z jest obrazą dla ludzkiej inteligencji.

hans_olo
Gramowicz
04/05/2011 14:45

Każdemu niedowiarkowi polecam "Alice" produkcji syfy, która bije kinówkę na łeb już samym pomysłem a mimo telewizyjnego budżetu poszczycić się może niezła obsadą i świetnymi scenografiami.

Usunięty
Usunięty
04/05/2011 13:37
Dnia 04.05.2011 o 09:39, gmx napisał:

imho jezeli nawet w trailerze wspominają że to na podstawie gry to nie wróży nic dobrego - to tak jak by powiedzieli "nie możemy zrobić nic ambitnego żeby tępe to stado przed konsolami się nie pogubiło"

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym tępym stadem. Nie zaczynałbym na twoim miejscu kolejnej dyskusji na ten temat. Sam mam konsolę i bynajmniej nie uważam się za osobę "tępą".
Trwa Wczytywanie