Molyneux chętnie pomoże przy remake'u Syndicate'a

Patryk Purczyński
2011/03/28 14:28
9
0

Electronic Arts coraz mocniej zastanawia się nad przywróceniem do życia jednej z klasycznych marek Bullfroga. Gotowość udzielenia pomocy deklaruje założyciel studia, Peter Molyneux.

Molyneux chętnie pomoże przy remake'u Syndicate'a

Peter Molyneux zapytany o to, czy byłby szczęśliwy, gdyby Electronic Arts podjęło się zadania stworzenia remake'a Syndicate'a lub innej gry Bullfroga, bez wahania odpowiedział: - Oczywiście. To, że coś co stworzyłeś nadal żyje i ma znaczenie, napełnia bardzo pozytywnym uczuciem. Zaraz jednak zaznaczył, że chciałby mieć udział w odkurzaniu marek stworzonych przez siebie przed wieloma laty.

- Moja pierwsza myśl dotyczy pragnienia spędzenia z nimi jednego dnia i podkreślenia tego, co moim zdaniem było takiego specjalnego w Syndicate czy innym tytule. To mądrzy ludzie i jestem pewien, że to rozpracują. Tkwi we mnie jednak takie rodzicielskie uczucie - widzę, że moje dziecko dorasta i robi coś ze swoim życiem, ale i tak chcę choć w małej części w tym uczestniczyć - tłumaczył założyciel Bullfroga.

Odwołał się przy tej okazji do powstałego bez jego udziału Populousa na DS-a. - To była dobra gra, ale nie wspaniała. Chciałbym na samym początku spędzić z jej twórcami choć 10 minut - obrazował. I dodał, że udział w pracach, zwłaszcza nad Syndicate'em, przysporzyłby mu sporo radości.

GramTV przedstawia:

- Nie jestem co prawda wielkim fanem remake'ów, ale bierze się to wyłącznie z faktu, że jestem świadomy, ile pomysłów czeka na realizację. Nie postrzegam Fable 2 i 3 jako kontynuacji. Zmieniliśmy w nich przecież tyle rzeczy... - zakończył.

A Wam jak podoba się wizja stworzenia nowego Syndicate'a przez EA, ale pod czujnym okiem Petera Molyneux?

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
28/03/2011 21:13

http://www.youtube.com/watch?v=Wvo6xAQwDEc oj sie grało!

Usunięty
Usunięty
28/03/2011 18:15

Ciekawe czy zrobiliby z tego FPS''a hihi ;) To taki modny gatunek ostatnio ;)

Usunięty
Usunięty
28/03/2011 18:10

Mogliby jeszcze mieć w planach inną b. dobrą grę Bullfroga... Dungeon Keeper :>
Trwa Wczytywanie