Pierwsza galeria z Resident Evil Revival Selection!

Michał Ostasz
2011/03/24 20:35
8
0

Resident Evil 4 i Resident Evil Code: Veronica już pod koniec tego roku ukażą się na PSN i XBLA w HD. Jesteście ciekawi jak wyglądają odświeżone wersje tych hitów?

Pierwsza galeria z Resident Evil Revival Selection!

Capcom zamierza hucznie obchodzić 15 urodziny zombiaczej serii. Reedycje dwóch najlepszych, w opinii wielu graczy i krytyków, części tego cyklu to chyba najlepszy prezent jaki mogli sobie wymarzyć fani Resident Evil. I to nie byle jak wyglądający prezent. Zobaczcie sami!

UWAGA! Poniższe screeny pochodzą wyłącznie z Resident Evil 4 HD.

GramTV przedstawia:

Edycja HD zapowiada się naprawdę smakowicie, o ile w ogóle można użyć tego słowa w odniesieniu do gry traktującej o eksterminacji zombiaków. My już nie możemy się doczekać na Resident Evil Revival Selection. A czy Wy podzielacie nasz entuzjazm?

Źródło: VG247

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
27/03/2011 15:57

W czasach gdy mamy w pełni dostępne emulatory PS2, remasterowanie takich tytułów, nie ma sensu. Odpowiednio mocny PC, wkłada się płytkę do napędu, ustawia wszystko na max i ma się grafikę znacznie lepszą niż na PS2.Code Veronica jeszcze zrozumiem, bo to najlepsza część spośród 4 części, które wyszły w tamtym okresie, bazując na tym, że miała dobry klimat, ten sam system sterowania + lepszą grafikę niż 1,2,3. Także jeżeli komuś nie chce się bawić w emulator PS2 + RE: CV, to śmiało może kupić tą nową wersję. A co z RE4...?No cóż. Jak tu ktoś już wspomniał, RE4 wyszło również na PC, a w dodatku był kiedyś taki okres, gdzie bodajże ktoś niezależny zaczął pracę nad wymianą tekstur. Wystarczyło ściągnąć, podmienić i cieszyć się jakością HD. Tutaj nic więcej się nie zdziała. Gdybym kiedyś usłyszał, że w przyszłych wersjach RE będę uciekać przed rycerzami, to bym parsknął śmiechem, bo jak to się ma do tej gry... :)Szkoda, że nie pomyśleli o tym, żeby W KOŃCU do jasnej ciasnej wydali RE w starym klimacie. Nawet niech by były te statyczne kamery, ale żeby grafika była w HD. Niech ktoś sobie zagra w RE1 Remake albo RE Zero na Gamecube''a, to będzie wiedział o czym mówię.Podejrzewam, że te wersje są już dawno gotowe, tylko zostaną wypuszczone w odpowiednim czasie, aby polepszyć płynność finansową (być może z obliczeń wyszło im, że w tamtym okresie będą mieć krucho...).Na zakończenie warto myślę stwierdzić, że seria RE już jest DEAD :) To już bardziej survival niż horror. Gdzie tu jakiś mroczny klimat, zabawa światłem, cieniem itd. Obejrzyjcie sobie filmiki z nowego silent hill''a, a potem filmiki z RE5. Jeśli ktoś, uważa, że ładnie wymodelowane potwory to wszystko, no to chyba nigdy nie grał w prawdziwy Survival Horror.

lRayl
Gramowicz
26/03/2011 14:22

RE4 to jest bardzo dobra gra. Dobrze, że zrobią jej odświeżoną edycję, choć i tak wątpię by wersja HD miała lepszą grafikę, niż RE4 na PC z modami.Swoją drogą to niedługo dojdzie do sytuacji, że będzie więcej odświeżonych wersji niż nowości.:PCiekawe, czy Sony odświeży pierwszą część Killzone.

Usunięty
Usunięty
25/03/2011 12:49

Veronica - TAK, RE4 - NIE! Najlepszą częścią serii była jedynka i dwójka, później Veronica. Część czwarta to jakaś totalna porażka, nie rozumiem fascynacji tą częścią sagi. Zupełne odłączenie od klimatów, nawet poprawa wyglądu nie uratuje tego tytułu w moim odczuciu. No ale ja za RE1 na PSX zapłaciłem w dniu premiery 240 zł za angielską wersję, więc inaczej podchodzę do gier niż dzisiejsza młodzież.
Trwa Wczytywanie