News

Pracownicy Valve o trailerze Dead Island: Świetny, ale...

Patryk Purczyński, 17.03.2011 14:15 22

Atmosfera po opublikowaniu słynnego trailera Dead Island powoli stygnie, ale nowe komentarze nie przestają się pojawiać. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się Chet Faliszek i Erik Wolpaw z Valve.

Dead Island

- Jest fantastyczny, naprawdę dobry - tak trailer polskiej gry Dead Island ocenia Chet Faliszek, twórca fabuły w grach Valve. Mieszane uczucia ma natomiast jego kolega, Erik Wolpaw. - Sądzę, że jest świetny. Z drugiej strony w tym roku urodziło mi się dziecko, więc towarzyszyło mi dziwne uczucie. Przemoc wobec dzieci jest niemile widziana. Nie czuję się dotknięty, ale nieprzyjemnie ogląda się takie sceny - stwierdza.

Faliszka ciekawi ponadto, na ile sceny przedstawione we wspomnianym trailerze korespondują z treścią samej gry. - Powiem jedno - zainteresował mnie i chcę wiedzieć więcej o tym tytule - mówi pracownik Valve. W takim razie zachęcamy go do zapoznania się z naszymi pierwszymi wrażeniami z pokazu Dead Island łudząc się, że zna język polski ;).

W podobnym tonie wypowiada się na ten temat Erik Wolpaw. - Przedstawianie wydarzeń w odwróconej kolejności było niezłym zabiegiem filmowym. Wychodząc jednak poza trailer, o samej grze nie wiem nic. Jednak jako ponowna zapowiedź... "Hej, ludziska, pamiętacie o tej produkcji, o której wspomnieliśmy trzy lata temu? Oto ona" - wypadło hardkorowo. Interesujące jest to, co wydarzy się w samej grze - komentuje.

Dead Island powinien zadebiutować jeszcze w tym roku.

najnowsze