Paradox Interactive ujawnia Europa Universalis III Chronicles

Grzegorz Bonter
2011/03/09 22:45

Nie była wam dotychczas po drodze z serią Europa Universalis? Być może zainteresuje was dopiero co ogłoszone Europa Universalis III Chronicles.

Paradox Interactive ujawnia Europa Universalis III Chronicles

Paradox zapowiedział dziś nie lada atrakcję dla miłośników podbijania świata. Mowa o Europa Unviersalis III Chronicles. Czym są Kroniki Europa Universalis III? To nic innego jak kompletne wydanie oryginalnej gry wraz z zestawem czterech rozszerzeń: Napoleon’s Ambition, In Nomine, Heir to the Throne and Divine Wind oraz Grand Strateg.

Poniżej znajdziecie embed oficjalnego trailera Europa Universalis III Chronicles. Sama gra trafi do sprzedaży już 22 marca.

GramTV przedstawia:

Komentarze
16
Usunięty
Usunięty
21/08/2014 00:00

Witam."...kompletne wydanie oryginalnej gry wraz z zestawem czterech rozszerzeń: Napoleon’s Ambition, In Nomine, Heir to the Throne and Divine Wind oraz Grand Strateg....Może ktoś mnie oświecić co to jest to Grand Strateg?Podbijam pytanie.

Usunięty
Usunięty
03/08/2011 21:19

Utrzymanie, jakie utrzymanie?Francja rozwala wszystko i wszystkich. Jest najpotężniejszym państwem na świecie.Ewentualnie, po zjednoczonej i zwesternizowanej Rosji.czy tam Polsce, czy co tam podbije Moskwę.

Usunięty
Usunięty
29/07/2011 10:00
Dnia 26.06.2011 o 19:03, Woo-Cash napisał:

Z tego co wiem żaden kraj nie osiągnął dominacji w tamtych okresie, poza Francją za Napoleona. Druga sprawa, serii brakuje wszelkiego rodzaju traktatów sojuszniczych, by mówić o realizmie. Za mało to opcji jak dla mnie.

Raczej Polska Jagiellonów albo Turcja czy Tatarzy niż Francja. EU nie obejmuje XIX wieku.I tak naprawdę to nie chodzi o podbój świata, ale o to jak działała ówczesna polityka. Praktycznie wszystkie konflikty rozwiązywane były militarnie, więc strona militarna musi być najsilniej zaznaczona. A i tak nie podbój chodzi, ale częściej o utrzymanie stanu posiadania.PS. Bah sam nie mam tego napoleońskiego dodatku, stąd ten komentarz. Ale i tak sama Francja i tak nie urosła tak znacznie. Na reszcie podbitych ziem były tworzone państwa satelity.
Trwa Wczytywanie