Już dziś premiera gry Lord of Arcana na PSP

Cenega Poland
2011/02/04 10:56
0
0

Gra zostanie wydana w ekskluzywnej Slayer Edition.

Już dziś premiera gry Lord of Arcana na PSP

04.02.2011, Warszawa - Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że już dziś do sklepów trafi gra akcji z elementami RPG Lord of Arcana na konsolę PSP. Gra zostanie wydana w ekskluzywnej Slayer Edition.

Lord of Arcana zostanie wydany w wersji specjalnej Slayer Edition, składającej się z gry w oryginalnym pudełku ‘Slayer Red’, 44-stronicowego albumu w twardej okładce pt. “The Art of Lord of Arcana” oraz mini-soundtracka na płycie CD.

Trailer przedstawiający walkę z bossami można obejrzeć pod adresem:
http://www.youtube.com/user/CenegaPolska?feature=mhum#p/u/12/h7Y-L6F6RzE

Od 22 grudnia ubiegłego roku gracze na całym świecie mieli okazję stworzyć własnego unikalnego wojownika i skosztować zawrotnej akcji w stylu hack’n’slash w wersji demo gry Lord of Arcana. Natomiast już niebawem gracze będą mogli przenieść swojego bohatera do pełnej wersji gry, by bez reszty oddać się widowiskowym zmaganiom z monstrualnymi kreaturami w niekończącej się walce o kamień Arcana.

System walki nie jest skomplikowany, ale bardzo satysfakcjonujący. Efektowne sekwencje brutalnych ciosów mogą być wykonywane w bardzo łatwy i szybki sposób. Dzięki nieokiełznanej fantazji, sławnym twórcom Lord of Arcana udało się stworzyć szeroki wachlarz różnorodnych i bardzo oryginalnych monstrów, które stanowić mogą prawdziwe wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

GramTV przedstawia:

Świat, w którym rozgrywa się akcja gry to Horodyn, nazwany tak na cześć jego pierwszego władcy. Na skraju jednej z osad otoczonej wielką puszczą znajduje się prastary kamień zwany Arcana, o którym mówi się, że jest źródłem wszelkiego porządku. Tylko ten kto zdoła unicestwić nękające Horodyn hordy potworów, będzie w stanie zapanować nad kamieniem i przekonać się jaka moc naprawdę w nim drzemie.

Charakterystyczne cechy:

  • Niesamowita grafika wykorzystująca pełne możliwości konsoli PSP
  • Oryginalne potwory powstałe w wyniku współpracy znanych grafików
  • Porywający system walki pozwalający na wyprowadzanie druzgocących ataków, którymi dosłownie dziesiątkujesz wrogów
  • Możliwość tworzenia unikalnych zbroi i broni dla własnego wyjątkowego wojownika
  • Tryb Ad-hoc dla 4 graczy pozwala Ci połączyć siły z przyjaciółmi
  • Ogromna różnorodność misji na długie godziny rozgrywki solo lub z przyjaciółmi
  • Materiały do ściągnięcia z ekscytującymi nowymi misjami

    Więcej informacji na temat Lord of Arcana na oficjalnej stronie: www.lordofarcana.com

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!