Lord of Arcana - demo w przyszłym tygodniu

Adam "Harpen" Berlik
2010/12/19 09:43
1
0

Ciekawie zapowiadający się hack'n'slash od Square Enix, czyli Lord of Arcana, doczeka się wersji demonstracyjnej. Warto dodać, że produkcja ta ukaże się wyłącznie na PlayStation Portable.

Lord of Arcana - demo w przyszłym tygodniu

W najbliższy wtorek, 21 grudnia, w ofercie usługi PlayStation Network pojawi się demo gry Lord of Arcana. Pozwoli ono, rzecz jasna, na zapoznanie się z fragmentem rozgrywki. Co ciekawe postać, którą pokierujemy w wersji demo będziemy mogli przenieść do edycji finalnej wraz ze wszystkimi statystykami.

Lord of Arcana to typowy przedstawiciel gatunku hack'n'slash. Fabuła dotyczy tytułowego kamienia, czyli Arcana, który zapewnia ład i porządek w krainie Horodyn. Ta została zaatakowana przez najeźdźców chcących przejąć kontrolę nad wspomnianym skarbem. Oczywiście naszym zadaniem jest odeprzeć ich atak. Wrogów będziemy likwidować przy użyciu ręcznie skonstruowanej broni (poszczególne narzędzia stworzymy z rzeczy, które znajdziemy w trakcie rozgrywki).

GramTV przedstawia:

Lord of Arcana zadebiutuje w pierwszym kwartale 2011 roku.

Komentarze
1
Argael
Gramowicz
19/12/2010 10:12

Japońskie demo było całkiem przyjemne. Ale gotowa gra dostaje straszne bęcki w recenzjach i jest już sprzedawana za pół ceny, więc może lepiej się nie napalać.