Silnik z Skyrim pojawi się również w innych grach Bethesdy

Adam Bednarek
2011/01/25 13:52

Bethesda nie będzie chytrusem i podzieli się z innymi produkcjami silnikiem wykorzystanym w Skyrim. Fallout 4 napędzany przez Creation Engine?

Silnik z Skyrim pojawi się również w innych grach Bethesdy

Bethesda podobnie postąpiła w przypadku silnika wykorzystanego w Oblivionie. Gamebryo przydał się także przy produkcji Fallout 3 i Fallout: New Vegas, co akurat niektórym fanom serii się nie spodobało. Ludzie z Bethesdy uważają jednak, że to dobry pomysł i silnik z Skyrim zobaczymy także w innych produkcjach studia.

- To oczywiste, że w kolejnych produkcjach Bethesdy wykorzystamy technologię, którą stworzyliśmy przy okazji Skyrim. Ale czym jest nasz kolejny tytuł? Musicie poczekać. Póki co skupiamy się wyłącznie na Skyrim, więc nic nie będziemy ogłaszać - powiedział Peter Hines w wywiadzie z vg247.com.

GramTV przedstawia:

Pewniakiem wydaje się być Fallout 4, ale na oficjalne zapowiedzi musimy jeszcze poczekać. Jeśliby tak było, to nie wolelibyście by Fallout 4 miał własny silnik, czy takie dziedziczenie Wam nie przeszkadza?

Skyrim trafi na półki sklepowe 11 listopada na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
26/01/2011 00:03

Jeśli już koniecznie muszą robić Fallout''y na silnikach z TES, to - niech tam - lepiej już, że to będzie engine ze Skyrim, niż z Obliviona ;)

Usunięty
Usunięty
25/01/2011 23:38

Myszasty zróbcie w takim razie jak to taki gorący temat w najnowszym programie o TES''ach!O Morrowindzie, Oblivionie no i Skyrim poruszając może nawet kwestie Daggerfalla (maj fejvret) czy Areny :DByłoby epicko :)

Sinirio
Gramowicz
25/01/2011 18:28
Dnia 25.01.2011 o 17:00, akodo_ryu napisał:

Skąd właściwie taka informacja? Pierwsze słyszę o tym jakoś - zawsze mi się wydawało, że interplay sprzedał pełne prawa do IP Bethesdzie (poza prawem do MMO).

http://www.gram.pl/news_8QPlGe,1_Hines_To_Bethesda_dzierzy_prawa_do_Fallouta_MMO_Interplay_bedzie_walczyc.html :-)
Trwa Wczytywanie