"PlayStation Phone" to jednak nowa Xperia? Zobacz zdjęcia!

Michał Ostasz
2011/01/04 21:27

Serwis Endgadget opublikował nowe zdjęcia telefonu, na który zwykliśmy mówić "PlayStation Phone". Co ciekawe, na sfotografowanym teraz egzemplarzu widzimy logo serii Xperia.

Redaktorzy tego serwisu otrzymali te zdjęcia z... Chin. Ponoć ich azjatyckie źródło jest wiarygodne, ale mimo to radzimy Wam zachowanie dystansu. "PlayStation Phone" w swej ostatecznej, najprawdopodobniej, wersji możecie zobaczyć poniżej:

Krążą plotki, że nowy model Sony Ericssona będzie dostępny na rynku pod nazwą Xperia Play. Warto zauważyć jednak, że znane wszystkim fanom konsol PlayStation symbole pojawiają się także tutaj. Ogólnie urządzenie to przypomina swoją budową przenośną konsolę PSP Go.

Telefon ten powinien pojawić się w ofercie zachodnich operatorów jeszcze w pierwszej połowie roku 2011. Ciekawe czy polscy giganci telefonii komórkowej będą oferowali go swoim klientom? Bylibyście nim zainteresowani?

GramTV przedstawia:

Więcej zdjęć "PlayStation Phone"/Xperia Play znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
39
Usunięty
Usunięty
31/01/2011 15:40

Zaskoczenia nie było, można było się tego domyślać. Wyglądem i design''em przypomina starsze Xperie.

Usunięty
Usunięty
31/01/2011 15:31

Przypuszczam, że dzisiaj każdy ma telefon jaki jest taki jest, ale go ma. Za cenę tej xperii przypuszczam, że lepiej będzie np dołożyć do PSP 2 i cieszyć się tym co daje PSP 2 za cenę zbliżoną do tej Xperii.... bo filmiki mnie nie zachwycają w porównaniu PSP

Usunięty
Usunięty
22/01/2011 19:23
Dnia 06.01.2011 o 15:27, Dzibrill napisał:

Read from my lips: gry na UE3 to nie beda popierdolki w stylu Angry Birds. Zobacz chocby Epic Cytadel i obszar tego techdema. Wsadz tam NPCow, questy i masz klasyczne cRPG. BTW, pisalem o przecenach i promocjach - a to jest argument.

Nie chodzi o grafikę, tylko skomplikowanie rozgrywki i jej jakość. Póki co w zdecydowanej większość na App store są pierdułki odpowiadające casualowym grom zrobionym we flashu. Ja zainteresuje się tym sprzętem, jak zaczną na nim wychodzić gry podobne do tych obecnych na dużych konsolach, albo nawet minikonsolkach, ale to raczej nigdy nie nastąpi... Jaki jest limit rozmiaru aplikacji na App Store?
Trwa Wczytywanie