Rajd Polski - recenzja

Paweł Pochowski
2010/12/30 13:00

Na rynku pojawiła się kolejna gra wyścigowa, która stara się odtworzyć nasze rodzime realia. I choć Rajd Polski jest projektem o klasę ambitniejszym niż Maluch Racer, to jednak jest coś, co łączy obydwa te tytuły. Co to takiego? Tego dowiecie się z naszej recenzji.

Wszystko dlatego, że Rajd Polski najzwyczajniej w świecie nie jest dobrą produkcją. Gra ma niewiele zalet, natomiast główne jej elementy zostały wykonane źle. Przy czym słowo wykonane należy brać z odpowiednim dystansem, ponieważ osobiście bardziej ciśnie mi się na usta wyraz „odwalone” – przyglądając się Rajdowi Polskiemu nie mogłem pozbyć się wrażenia, że nawet twórcy nie wzięli tej produkcji na serio. Mamy więc w niej do czynienia ze słabym modelem jazdy, a gra jest nużąca i praktycznie nie sprawia przyjemności ze spędzonego z nią czasu. Nie widzę żadnego powodu, aby ktoś miałby ochotę na jej zakup. Tym bardziej, że kosztuje znacznie więcej, niż 9,99 zł. A i nawet tyle nie byłaby chyba warta.

Zachęcamy do zapoznania się z całą recenzją Rajdu Polskiego przygotowaną przez Pawła "Zaixa" Pochowskiego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
21
Usunięty
Usunięty
27/01/2011 22:30

Jak by było za 10 zł to bym się skusił.

Usunięty
Usunięty
27/01/2011 22:30

Jak by było za 10 zł to bym się skusił.

Usunięty
Usunięty
17/01/2011 19:31

A mogło coś z tego być, fajnie by było pojezdzić po mokołajkach jak w jednym z sezonów WRC Polska zawitała heh. I wielka dupa z gry.
Trwa Wczytywanie