Zobacz nową galerię z cyberpunkowej gry Mindjack

Michał Ostasz
2010/12/27 09:16
2
0

Już 21 stycznia 2011 roku dane nam będzie zagrać Mindjack. Firma Square Enix wciąż stara się podtrzymać atmosferę oczekiwania na ten tytuł - w sieci właśnie pojawiła się nowa galeria screenów pochodzących z tej produkcji.

Mindjack zapowiada się na skrzyżowanie motywów cyberpunkowych i stylistyki znanej z filmu Raport mniejszości w reżyserii Stevena Spielberga. Także tutaj cybernetyczne wszczepy i możliwość dosłownego zhakowania ciała innej osoby to dla głównych bohaterów norma. Jesteście fanami japońskiego anime, bądź mangi, Ghost in the Shell? W takim razie Mindjack jest grą dla Was.

Poniżej znajdziecie rzeczoną galerię screenów:

Zobacz nową galerię z cyberpunkowej gry Mindjack
GramTV przedstawia:Mindjack najprawdopodobniej nie sprawi, że opadną nam szczęki na widok grafiki. Na podstawie obrazków oraz trailera możemy już teraz stwierdzić, że oprawa audiowizualna nie będzie najmocniejszą stroną tej produkcji. Gra będzie broniła się ciekawą mechaniką rozgrywki polegającą na przejmowaniu kontroli nad naszymi przeciwnikami. Ba! "Wcielić" się będzie można również we wszelkiego rodzaju roboty bądź wieżyczki, co jest widoczne na jednym ze screenów.

Square Enix zapowiada, że będzie to najbardziej innowacyjny TPS 2011 roku. Jak będzie na prawdę przekonamy się za niecały miesiąc. Przypomnijmy, że Mindjack ukaże się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
27/12/2010 10:48

Tego cyberpunka to jakoś tak nie widzę. Raczej klasyczne Sci-Fi.A co do grafy, to po screenach można by sądzić, że gra toczy się w fabryce cementu... wszystko szare :/

Usunięty
Usunięty
27/12/2010 10:40

Od dawna czekam na jakąś grę w klimatach cyberpunk a Ghost In The Shell uwielbiam ale.... Mindjack to chyba nie jest to na co czekam. Zapowiada się raczej płytka nawalanka. Opcja z "hakowaniem" innych postaci ciekawa ale nie wiadomo czy wypali w praktyce. Rewolucja to raczej nie jest bo możliwość wcielania w inne postacie była chociażby w grze Messiah.