Czy PSP2 dostaniemy na święta 2011?

Łukasz Odziewa
2010/10/05 11:54
1
0

Jak donosi pewne anonimowe źródło, producenci gier otrzymali informacje, że PlayStation Portable 2 pojawi się na rynku już w okolicach przyszłorocznych świąt. Sony jak zwykle nie komentuje tych doniesień.

Czy PSP2 dostaniemy na święta 2011?

Już jakiś czas temu informowaliśmy o plotkach na temat PlayStation Portable 2. Konsola już od jakiegoś czasu miałaby być w rękach developerów, którzy od wielu miesięcy przygotowują gry z myślą o premierze najnowszej konsoli przenośnej Sony.

GramTV przedstawia:

Według nieoficjalnych doniesień, mieliby oni dostać niedawno informacje, że handheld pojawi się na rynku pod koniec przyszłego roku, najprawdopodobniej podczas świąt Bożego Narodzenia. Informacje te jednak niestety nie pochodzą z oficjalnego źródła, a Sony ich nie komentuje.

Pojawiły się też doniesienia dotyczące specyfikacji samej konsoli. O ile parametry techniczne nie są jeszcze znane, tak wiadomo, że PSP2 miałoby posiadać zarówno dotykowy ekran jak i tradycyjne przyciski. Nowa konsola zostanie najprawdopodobniej zaprezentowana podczas przyszłorocznych targów E3.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
08/11/2010 20:59

Zgadzam się w stu procentach, aleNa pewno konsolę kupi trochę młodych dzieciaków, które chcą mieć coś nowego, zwolennicy przenośnych konsol, a jest ich dużo i na pewno ja :Djakoś to będzie...W końcu to SONY oni zawsze coś wymyślą ;P