Zapnij pasy! Nadjeżdża rajd polski!

IQ Publishing
2010/09/13 15:39
0
0

IQ Publishing ma przyjemność poinformować o najnowszej, produkowanej w Polsce grze samochodowej pod tytułem „Rajd Polski”.

Aktualnie firma jest na etapie zaawansowanych prac produkcyjnych, gdyż premiera produktu przewidziana jest już na koniec listopada bieżącego roku.

Głównym atutem produkcji jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego pozwalająca na dokładne odtworzenie trasy Rajdu Polski, włącznie z charakterystyką otoczenia, lokacjami, rodzajem nawierzchni itp. Grafika tras rysowana jest na podstawie profesjonalnych on boardów – filmów nagrywanych z wnętrza samochodu podczas przejazdu trasą rajdu. Ta technika gwarantuje wierne odwzorowanie charakterystyki i klimatu poruszania się samochodem.

GramTV przedstawia:

W produkcie użyte zostaną również postaci prawdziwych polskich kierowców rajdowych znanych ze światowej i europejskiej czołówki startujących w polskich rajdach. Ich wsparcie i konsultacje pozwalają nam na wysoką merytoryczną jakość odwzorowania charakterystyki przygotowań każdego kierowcy oraz jego samochodu. Już niebawem kolejne bardziej szczegółowe informacje, Tymczasem IQ Publishing wciska gaz do dechy! Trzymajcie rękę na pulsie!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!