Pierwsze szczegóły na temat przygodówek Back to the Future

Adam Wieczorek
2010/09/01 20:17
0
0

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące przygodówek opartych na kultowym filmie Powrót do przyszłości. Jak na produkcję Telltale Games przystało, otrzymamy pięć odcinków.

Według informacji zawartych w dzisiejszym USA Today, Telltale Games przygotowuje pięć odcinków gry Back to the Future. Gra trafi na komputery PC oraz do usług PlayStation Network i Xbox Live Marketplace. Nie jest na razie planowana edycja pudełkowa, choć znając Telltale Games można się jej spodziewać po wypuszczeniu wszystkich odcinków.

W Back to the Future pojawią się podobizny Michaela J. Foxa oraz Christophera Lloyda. Ten drugi użyczy swojego głosu postaci Doktorka, co tylko zaostrza apetyt w oczekiwaniu na premierę. Ta odbędzie się jeszcze tej zimy, wraz z drugą serią gier, opartych na innym przeboju studia Universal – Jurrasic Park.

GramTV przedstawia:

Scenariusz Back to the Future powstaje przy współpracy Boba Gale’a – twórcy historii pierwowzoru. Akcja ma rozgrywać się w rejonie Hill Valley w różnych epokach historycznych, po których będziemy się przemieszczać w DeLoreanie. Zabrakło natomiast informacji o deskolotkach.

Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje, bo Back to the Future to gra, która na pewno rozgrzeje nas w zimowe wieczory.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!