Z cyklu niedotrzymane obietnice - Doom 4 nieobecny na QuakeCon 2010

Adam "Harpen" Berlik
2010/08/13 09:11
0
0

Wczoraj rozpoczął się QuakeCon 2010, czyli kolejna odsłona rokrocznie organizowanej imprezy studia id Software, na której mieliśmy poznać pierwsze szczegóły dotyczące Dooma 4. Dokładnie, mieliśmy.

Z cyklu niedotrzymane obietnice - Doom 4 nieobecny na QuakeCon 2010

W ubiegłym roku podczas QuakeConu jeden z szefów id Software, Todd Hollenshead podał do wiadomości, że firma ujawni konkretne informacje dotyczące Dooma 4 dopiero na QuakeCon 2010. Jako że ta impreza właśnie trwa (od wczoraj do 15 sierpnia), wszyscy fani cyklu z pewnością liczyli, że obietnica zostanie dotrzymana. Niestety, tak się nie stało, a głos w sprawie zabrał wspomniany jegomość.

Todd Hollenshead poinformował bowiem, że studio obecnie ciężko pracuje nad Doomem 4, lecz nie jest jeszcze na takim etapie, by móc go pokazać. Co ważne, firma chce wstrzymać się z prezentacją do czasu, aż gra będzie w takim stadium, by wszystkim opadły szczęki. Kiedy to nastąpi? Tego niestety nie wiadomo. Trzeba jednak pamiętać, że gdy pokazywano Dooma 3, wszystkim się kredki z plecaka wysypały.

GramTV przedstawia:

Doom 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Gra nie będzie sequelem „trójki” – ma znacząco różnić się od poprzedniczki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!