Kierownica z logo Ferrari od Thrustmaster

Michał Myszasty Nowicki
2010/08/09 15:42
0
0

Firma Thrustmaster wypuściła na rynek kierownicę z pedałami, której najważniejszymi cechami są logo Ferrari i oryginalna konstrukcja.

Produkt opatrzono raczej trudną do zapamiętania ze względu na długość nazwą, która w swym pełnym brzmieniu przedstawia się następująco: Thrustmaster Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Edition Controller.

Kierownica z logo Ferrari od Thrustmaster

Kierownica powstała we współpracy z firmą Ferrari, która nie tylko udzieliła zezwolenie na użycie swojego logo, ale również wykorzystanie wzoru oryginalnej kierownicy Ferrari F430. W tym przypadku mamy do czynienia z jej 70% wielkości repliką, w której wykorzystano również charakterystyczny przełącznik Manettino. najciekawsza jest jednak konstrukcja zestawu, który stanowi integralną całość; do podstawy, na której znajdują się dwa pedały (gaz i hamulec) przymocowano w pełni regulowaną "kolumnę" z kierownicą. Dzięki temu nie ma potrzeby organizowania dla zestawu specjalnego stanowiska, choć dla niektórych sporą wadą może być brak manualnej dźwigni zmiany biegów i sprzęgła.

Z komputerem lub konsolą Thrustmaster Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Edition Controller porozumiewa się bezprzewodowo, przy pomocy specjalnego adaptera działającego na częstotliwości 2,4 GHz, co ma zapobiegać opóźnieniom. Całość zasilana jest jedynie czterema bateriami AA, które - wedle zapewnień producenta - wystarczyć mają nawet na 50 godzin pracy.

GramTV przedstawia:

Ta ciekawa konstrukcja znajduje się już w sprzedaży w sugerowanej cenie 250 $.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!