Jest reklama PlayStation Portable 2? No nie do końca...

Łukasz Odziewa
2010/08/05 19:52
0
0

W sieci pojawił się pewien filmik, który prezentuje nam wygląd oraz możliwości nowego PlayStation Portable. Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewien fakt. Zapewne domyślacie się, że nie należy on do oficjalnych materiałów Sony...

Plotki i spekulacje na temat PlayStation Portable 2 pojawiają się już od dłuższego czasu. Konsola jest również bardzo wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju prace artystyczne fanów japońskiej marki. Tym razem, jeden z takich właśnie fanów postanowił zaprezentować nam nieco bliżej wygląd oraz możliwości PSP2. Materiał, który niestety nie jest oficjalny, możecie zobaczyć poniżej:

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że filmik prezentuje się naprawdę fajnie i profesjonalnie. A Wy jakie jeszcze funkcje dodalibyście do PlayStation Portable 2? A może te pokazane powyżej w zupełności by Wam wystarczyły?

Przy okazji, warto tutaj wspomnieć o pewnym fanie Nintendo, który dość dawno temu przygotował wideo promujące konsolę Nintendo Revolution (dla niewtajemniczonych - bardzo wczesna nazwa Wii). Zobaczcie sami efekt jego pracy.

Co w tym filmiku nadzwyczajnego, poza tym że jest naprawdę dobrze przygotowany? Jeśli wierzyć internetowym plotkom i opowieściom, autor filmu znalazł zatrudnienie w Nintendo! Zatem, do dzieła Gramowicze - może któremuś z Was także się uda.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!