Kinect: Milo powróci w lipcu

Adam Wieczorek
2010/06/18 11:07
0
0

Jeżeli po tegorocznej prezentacji technologii Kinect zastanawialiście się, gdzie podział się sympatyczny chłopiec Milo, to mamy dla was odpowiedź. Według Petera Molyneux ponownie spotkamy go w lipcu.

Podczas targów E3 2009 największe wrażenie podczas prezentacji Project Natal zrobił wirtualny chłopiec Milo. Dlatego jego nieobecność podczas prezentacji Kinect na tegorocznej edycji E3 była sporym zaskoczeniem. Jednak Peter Molyneux uspokaja – Milo ma się dobrze i powróci w lipcu. Kinect: Milo powróci w lipcu

Ciągle pracujemy nad Milo. Zdecydowaliśmy, że nie pokażemy gry na E3. Znacie mnie, chętnie pokazywałbym ją przez siedem dni w tygodniu. Sądzę jednak, że mieliśmy ważne powody, aby odsunąć prezentację w czasie.

GramTV przedstawia:

W tej chwili gra jest już imponująca i prezentujemy ją osobom z pierwszych stron gazet. Ale gra jest cudowna, dziesięć razy cudowniejsza niż możecie sobie wyobrazić. Zobaczycie ją w lipcu, jeśli udacie się do Oxfordu, bo tam podczas TEDGlobal będę wykładał o Milo.

To dobra wiadomość, bo trzeba przyznać, że to właśnie wizjonerskie pomysły Petera Molyneux bardziej przyciągają do technologii Kinect niż zaprezentowane podczas E3 2010 gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!