Kolejna obudowa od... Tak, tak, Lian Li

Michał Myszasty Nowicki
2010/05/12 19:02
0
0

Obudowowej ofensywy Lian Li ciąg dalszy. Tym razem propozycja dla posiadaczy wysokich biurek i długich kart graficznych.

Lian Li nie odpuszcza i przedstawia kolejną swoją propozycję dla użytkowników, którzy chcieliby, aby obudowa ich peceta nie była kolejną, zwyczajną skrzynką.

Kolejna obudowa od... Tak, tak, Lian Li

Tym razem do rosnącej w zawrotnym tempie kolekcji opakowań na podzespoły dołącza model Lian Li TYR PC-X2000F. Jest to kolejna pozycja wielkości full tower - wykonana z anodyzowanego aluminium obudowa ma wymiary 240 mm (szerokość) x 695 mm (wysokość) x 442 mm (długość) i waży prawie 12 kg. W jej wnętrzu znalazło się miejsce dla czterech zatok 5,25 cala oraz siedmiu 3,5 cala, zaś całość przystosowana została do montowania chłodzenia wodnego i beznarzędziowej obsługi. Na górnym panelu znajdziemy cztery porty USB 3.0, dwa audio i jeden port eSATA. Na przedniej i tylnej ściance zamontowane są 140 mm, podświetlane wentylatory - trzy z przodu i dwa z tyłu.

GramTV przedstawia:

We wnętrzu obudowy jest wystarczająco dużo miejsca, by bez problemu zmieścić najdłuższe dostępne na rynku karty graficzne, choć przyjdzie za to słono zapłacić. Obudowę wyceniono bowiem na 539 $ (bez podatku). Skoro jednak stać kogoś na kilkukartową baterię GTX 480, wysupła zapewne bez problemu te parę dodatkowych groszy na obudowę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!