Dwukomorowa obudowa Lian Li

Michał Myszasty Nowicki
2010/05/05 21:37
0
0

Firma Lian Li zainicjowała właśnie prezentacją obudowy PC-X900 nową linię produktów przeznaczonych dla graczy i entuzjastów.

Seria TYR, to nowa linia produktów Lian Li, która skierowana jest do zapalonych graczy i tak zwanych entuzjastów. Jej pierwszą przedstawicielką jest obudowa Lian Li PC-X900.

Dwukomorowa obudowa Lian Li

Wykonana z anodyzowanego, szczotkowanego aluminium ma wymiary 230 mm (szerokość) x 598 mm (wysokość) x 388 mm (długość) i waży 8,22 kg. W jej wnętrzu znajdziemy trzy zatoki zatoki 5,25 cala, sześć zatok 3,5 cala (dwie klatki po trzy sloty) oraz przetłoczenia i otwory ułatwiające montaż chłodzenia wodnego. Lian Li PC-X900 przystosowana jest oczywiście do beznarzędziowego montażu napędów i kart wykorzystujących sloty PCI. W umieszczonym na górze panelu znajdziemy aż cztery porty USB 3.0, dwa audio i jedno złącze eSATA. Całośc standardowo wyposażona jest w pięć dużych, podświetlanych 120 mm wentylatorów - trzy na przednim panelu i dwa na tylnym. Ciekawą cechą jest podzielenie obudowy na dwie komory oraz taka jej konstrukcja, by napędy 3,5 cala nie przeszkadzały w montażu długich kart graficznych.

GramTV przedstawia:

Obudowa trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a jej sugerowana cena wynosi 439 $. Za szpanerski czerwony lakier będzie trzeba dopłacić dodatkowe 60 "zielonych".

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!