Lord of the Rings: War in the North zapowiedziany

Patryk Purczyński
2010/03/18 17:46

Warner Bros. ogłosił prace nad nowym RPG-iem w dobrze znanym fanom Władcy Pierścieni świecie J.R.R. Tolkiena. Lord of the Rings: War in the North będzie dostępny na PC, PS3 i X360.

Zarezerwowany w ubiegłym roku tytuł The Lord of the Rings: War in the North doczeka się realizacji w formie gry. Właśnie pod taką nazwą ukaże się bowiem nowe dzieło Snowblind Studios, powstające przy współudziale Middle-earth Enterprises. Warner Bros. ogłosił, że produkcja ta tworzona jest z myślą o pecetach, PS3 i Xboksie 360, a jej premierę wstępnie wyznaczył na przyszły rok.

Gracz będzie mógł stać się bohaterem spektakularnej bitwy na Północy, stanowiącej część wielkiej wojny o Pierścień Władzy. Na swej drodze użytkownicy napotkają zarówno postacie i tereny znane z filmów, jak i bliżej nieprzedstawione dotychczas elementy Śródziemia. Dostępne będą trzy klasy postaci: ludzie, elfy i krasnoludy. Lord of the Rings: War in the North zapowiedziany

"W The Lord of the Rings: War in the North prezentujemy dojrzałe podejście do zawartości z wiernym odzwierciedleniem bitew i nowymi scenariuszami" - zapewnił prezes Warner Bros. Interactive Entertainment, Martin Tremblay. "Wykorzystując nagradzany i pełen pasji zespół Snowblind Studios postaramy się dokonać ewolucji w gatunku RPG i stworzyć grę, na którą fani Władcy Pierścieni czekali od dawna".

GramTV przedstawia:

Pozycja ta ma trafiać do zagorzałych fanów tego rodzaju rozgrywki. "Ta gra to naturalna ewolucja gameplaya RPG, który Snowblind regularnie dostarczał na przestrzeni ostatnich lat. Gracze i fani uświadczą nowe podejście do sieciowego trybu kooperacji" - zadeklarował założyciel i szef Snowblind Studios, Ryan Geithman.

Gracze, których zainteresował nowy tytuł w uniwersum Władcy Pierścieni, powinni udać się jego oficjalną stronę. Dostępny jest tam m.in. pierwszy trailer z gry. Wkrótce witryna powinna zostać wzbogacona o kolejne informacje na temat War in the North.

Komentarze
37
Usunięty
Usunięty
19/03/2010 19:05

"Wykorzystując nagradzany i pełen pasji zespół Snowblind Studios postaramy się dokonać ewolucji w gatunku RPG i stworzyć grę, na którą fani Władcy Pierścieni czekali od dawna".Ta ewolucja jest już troszkę spóźniona:1996 - Diablo, Blizzard EntertainmentJedno mnie intryguje, jak zamierzają pokazać elfy? U Tolkiena są czymś więcej niż znany z D&D szczupły gość ze spiczastymi uszami.

Usunięty
Usunięty
19/03/2010 11:21

Jestem wielkim fanem filmu i książki "Władcy Pierścieni", ale żadnej gry już tej marki nie kupię. Ostatnie gry głównie Lotr Podbój to straszna komercyjna lipa, zniechęcili mnie do tej marki konkretnie.

Druid2
Gramowicz
19/03/2010 11:06

>>>>> Wykorzystując nagradzany i pełen pasji zespół Snowblind Studios.....Tiaaa.... zespół, który do tej pory tworzył tylko na PS2, trochę XBOX i Nintendo 64 i to tytuły raczej mało RPG''owe.... pełen pasji, ale do dobrego cRPG przydałoby się trochę doświadczenia bo inaczej fabularna kicha niemal murowana. Ale jakby to miał być H''n''S, to czemu nie, byle tylko trzymali się realiów świata - magia i owszem ale nie boss czarujący w każdej lokacji i jeszcze kupka minionów o mocach magicznych....




Trwa Wczytywanie