News

Przedsprzedaż Edycji Specjalnej gry Napoleon: Total War w sklepie gram.pl

gram.pl, 22.01.2010 16:00 4

Niespełna dwa miesiące temu w ofercie pre-order sklepu gram.pl pojawił się Napoleon: Total War. Od dzisiaj można także składać przedpremierowe zamówienia na Edycję Specjalną tej strategii.

Napoleon: Total War - Edycja Specjalna zawiera:

  • Pudełko z grą Napoleon: Total War.
  • Mapę "Droga ku chwale: Napoleon" ze ścieżką życia i walk Bonapartego.
  • Książkę wydawnictwa Bellona z cyklu Tajemnice i zagadki przeszłości: "Napoleon: Od rewolucji do cesarstwa".
  • Kartę z kodem odblokowującym dodatkowe jednostki w grze: Bohaterowie Wojen Napoleońskich - dziesięć ekskluzywnych jednostek.
  • Dodatkowy kod odblokowujący pakiet "Pułk elitarny", obejmujący pięć dodatkowych jednostek w grze.
  • Wszystkie elementy w dużym kolekcjonerskim pudełku.

Napoleon: Total War oddaje do naszej dyspozycji trzy kampanie. Akcja gry przenosi nas na teren Włoch, Środkowej Afryki oraz Europy, gdzie odwiedzimy m.in. Egipt oraz Rosję. Jak nietrudno się domyślić, pokierujemy Napoleonem Bonaparte – wielkim przywódcą i weźmiemy udział w bitwach znanych z podręczników do historii (np. pod Waterloo).

Napoleon: Total War pozwoli także na rozegranie kampanii w trybie wieloosobowym. W każdej chwili będziemy mogli dołączyć do gry innego użytkownika, zastępując u niego jednostki kierowane dotychczas przez Sztuczną Inteligencję. W polskiej wersji językowej opcja ta została nazwana Bitwy Wizytacyjne.

Informujemy również, że o 30 procent obniżyliśmy cenę Złotej Edycji Medieval II: Total War, w skład której wchodzi podstawowa wersja gry oraz dodatek Królestwa. Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych od godz. 13:00 22.01.2010 do godz. 23:00 24.01.2010 (lub do wyczerpania zapasów).najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.