News

Premiera gry WET na PS3 i Xbox360!

Cenega Poland, 22.01.2010 15:42 0

Wciel się w Rubi Melone i siej ironiczne spustoszenie gunem i mieczem!

Cenega, wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech oraz w Rumunii z ogromną przyjemnością ogłasza, że dziś jest premiera rewelacyjnej strzelanki z ironicznym humorem - gry WET na Xbox360 i PS3!

WET jest znakomicie wystylizowaną strzelanką z perspektywy trzeciej osoby, w której niezwykle zgrabnie połączono elementy strzelaniny, walki na miecze oraz superzaawansowanej akrobatyki! To wszystko stworzyło megainteraktywną grę akcji. W grze można strzelać w dowolnym miejscu i czasie – w trakcie biegu, zsuwając się po drabinie, ślizgając po podłodze, czy też wykonując inne akrobacje! Ze swoją ironiczną mieszanką humoru i przemocy, unikatowego stylu retro i oryginalnej muzyki inspirowanej latami 70’, WET jest strzelanką jak żadna inna!

Kiedy Rubi Malone, najemniczka, zgodziła się na rozwiązanie problemu pewnego bogacza tj. znalezienie i sprowadzenie krnąbrnego syna, myślała, że to będzie bułka z masłem. Myliła się. Zadanie okazało się znacznie trudniejszym, a człowiek, który ją najął okazał się nie tym, za kogo się podał. Uciekając i poszukując faceta, który ją zdradził, Rubi sieje megaspustoszenie!

Cechy charakterystyczne: - Połączenie broni palnej, walki mieczem i akrobatyką! - Gra napisana przez Duppy Demetriusa, pracującego przy serialu „24”. - Niezwykłe interaktywne akcje! - Filmowy styl! - Zdecydowana, stylowa, z instynktem zabójcy główna bohaterka – Rubi!

najnowsze