Thief 4 potwierdzony. Szczegółów brak

Patryk Purczyński
2009/05/11 19:39
0
0

To, o czym szeptało się od dawna, dziś zostało wykrzyczane przez przedstawicieli Eidosu. Trwają prace nad czwartą częścią Thiefa!

"Jesteśmy we wczesnej fazie produkcji Thiefa 4" - potwierdził dziś Stephane D’Astous, menedżer generalny oddziału Eidos Montreal. Do ogłoszenia projektu doszło zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami właśnie dziś. Zgodne były też przypuszczenia co do tytułu, skrywanego do tej pory przez Kanadyjczyków za kurtyną. Thief 4 potwierdzony. Szczegółów brak

Niestety, o samej grze nie wiadomo praktycznie nic. D'Astous rzucił jedynie kilka ogólników. "To niezwykle ambitny projekt, bardzo nas ekscytuje. Jest jednak zbyt wcześnie, by mówić o bliższych szczegółach na ten temat" - powiedział. Oprócz prac nad grą trwają także starania o pozyskanie kolejnych par rąk, które tę pracę mogłyby wykonywać. "Jesteśmy skupieni na zatrudnianiu największych talentów. Chcemy, by osoby te pomogły nam w tworzeniu, jak wierzymy, jednej z najbardziej ekscytujących gier dostępnych na rynku" - uzupełnił menedżer generalny Eidos Montreal.

Na bliższe szczegóły trzeba zatem poczekać. Być może na E3 dowiemy się czegoś więcej. Tymczasem pozostaje nam podać jeszcze adres oficjalnej strony gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!