News

Premiera gry Pro Evolution Soccer 2009 już w tym tygodniu!

CD Projekt, 13.10.2008 12:06 0

Już w ten piątek, 17 października, odbędzie się premiera nowej części serii symulacji piłkarskich, Pro Evolution Soccer 2009. Gra pojawi się w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. PES 2009 w wersji na pozostałe platformy pojawi się jeszcze w listopadzie.

Pro Evolution Soccer to seria uznana za najbardziej realistyczną symulację piłki nożnej. Produkcję firmy Konami doceniają zresztą sami piłkarze. Niedawno na łamach Tempa, dodatku do Przeglądu Sportowego (wydanie z 10 października), do gry w PES przyznał się zdobywca drugiej bramki w meczu z Czechami, Kuba Błaszczykowski. Wcześniej w Przeglądzie o uzależnieniu “Pro Evo” opowiadał inny reprezentant Polski, Radosław Majewski. “Pro Evolution Soccer to najlepsza gra na świecie” – mówi piłkarz.

Pro Evolution Soccer 2009 wnosi do kultowej serii wiele nowości, m.in. oficjalną rozgrywkę UEFA Champions League, nowe licencje klubowe i narodowe oraz dodatkowe tryby rozgrywki i poprawioną grafikę. Wśród nowych opcji rozgrywki na uwagę zasługuję tryb kariery „Become a Legend“ oraz „Legends“ online. Pokierujemy w nich 17-letnią, wschodzącą gwiazdą piłki, która dzięki ciężkim treningom i dobrym występom ma szansę dostać się do jednego z wielkich klubów Europy. Grę na wszystkie platformy można jeszcze zamawiać w pre-orderze we dobrych sklepach internetowych z grami, m.in. na http://sklep.gram.pl/pes2009 z koszulką gratis!

najnowsze