Wideo tygodnia #2, czyli co warto oglądać

Adam Woźny
2009/01/31 17:40
2
0

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu wideo tygodnia. Tradycyjnie przedstawiamy dwóch laureatów (wybieracie Wy, wybieramy my), a także zupełnie nowych kandydatów.

Wideo tygodnia #2, czyli co warto oglądać

Wybór Gramowiczów: Sebat1 miał rację twierdząc, że: "szykuje się wielka walka o pierwsze miejsce, pomiędzy Dawn of War 2 i Project Origin". O cal, o włos, o milimetr... jakkolwiek byśmy tego nie określili - zwiastun drugiego Dawn of Wara minimalnie wygrał rywalizację i zgarnął tytuł wideo tygodnia. "Mój głos z czystym sumieniem leci dla młotka" - poglądy tommy88ca podziela dokładnie 37% wyborców i w tej sytuacji nawet powrót Almy nie mógł zapewnić zwycięstwa F.E.A.R.-owi. Chociaż redakcja tym razem widzi to troszeczkę inaczej. Ale to dobrze, różnorodność jak najbardziej jest w cenie!

Wybór redakcji (argumentacja by Harpen): Krótki, bo zaledwie 24-sekundowy, kolejny zwiastun z gry F.E.A.R. 2: Project Origin (slowmo) wgniata w fotel, zwłaszcza w HD. Mimo, iż "dwójka" i pierwowzór są do siebie bliźniaczo podobne, różnią się jednak kolorystyką (wreszcie coś poza zielonym, szarym, czarnym i czerwonym ;) oraz tym, że Project Origin został stworzona z większym rozmachem. O ile w pierwszej odsłonie byliśmy skazani na eksplorację pustych korytarzy i napotykaliśmy przeciwników raz na jakiś czas, o tyle w drugiej nie możemy liczyć na chwilę wytchnienia. Przeciwników jest więcej, atakują nas z każdej strony, przewracają stoły i chowają się za nimi. Jedynym ratunkiem jest tryb spowalniania czasu, który, co tu dużo mówić, nie tylko pozwala uniknąć wczytania ostatnio zapisanego stanu gry, ale także sprawia, że gracz zamiast strzelać i bronić się, po prostu obserwuje N.I.E.S.A.M.O.W.I.T.E efekty eksplozji (słuchawki, ciemny pokój, pampers!). Warto dodać, że takie buuuum wygenerowano F.E.A.R. 2: Project Origin przy wykorzystaniu ulepszonej wersji silnika znanego z oryginału. ;-)

Prezentacja zwycięzców

Wybór Gramowiczów: Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - trailer (orks)

GramTV przedstawia:

Wybór redakcji: F.E.A.R. 2: Project Origin - trailer (slowmo)

Poniżej znajdziecie listę nowych kandydatów do tytułu wideo tygodnia, których wybraliśmy spośród wszystkich nowych zwiastunów, jakie pojawiły się na gram.pl w ubiegłym tygodniu. Zasady są proste - jeden głos do dyspozycji, sześciu kandydatów - wygrywa ten, który zbierze największą ilość głosów, otrzymując tym samym okolicznościowy medal. Zachęcamy zatem do zapoznania się z kolejnym zestawieniem chętnych do sięgnięcia po to wyróżnienie i wyrażania poparcia dla swoich faworytów.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
31/01/2009 21:12

Jak tylko oddałem swój głos na F.E.A.R. 2: Project Origin, wiedziałem, że taki właśnie będzie finał tego głosowania, choć miałem cichą nadzieję, że możne jednak wygra Project Origin. Najważniejsze, że oba te zwiastuny dostały, po jednym w pełni zasłużonym wyróżnieniu i gitara. :)Vojtas - Niezła teoria spiskowa. xD

Vojtas
Gramowicz
31/01/2009 18:31

Okolicznościowy medal.... Aha. No i co dalej z tym medalem? Wyślecie go deweloperowi/wydawcy?Gdy zobaczyłem w zestawieniu kandydatów do przyszłegu Orderu mo-cap z NecroVision, zrozumiałem, że chodzi o zwyczajną reklamę. Bo to właśnie wątki NecroVision były amatorsko spamowane przez marketingowców pałetających się tu pod różnymi nickami.