Edytor przygód do gry Wiedżmin - D'jinni - już w sieci!

CD Projekt
2008/04/11 12:18
4
0

CD Projekt ogłosił, że w sieci jest już dostępny edytor przygód "D'jinni" w wersji beta oraz przygoda "Cena neutralności" razem z patchem 1.3 do gry "Wiedźmin". Dodatki można bezpłatnie ściągnąć ze strony www.thewitcher.com.

"CD Projekt był zawsze zorientowany na potrzeby graczy, dlatego wydanie edytora przygód dla społeczności modderskiej jest oczywistym posunięciem. Jest on dosyć wymagającym narzędziem, które jednakże powinno dostarczyć mnóstwo satysfakcji dla wielu fanów. W końcu sam "Wiedźmin" był stworzony za jego pomocą." powiedział szef CD Projekt RED, Adam Kiciński. "Przygotowaliśmy ponadto pierwszy oficjalny moduł będący kompletnie nową przygodą, który będzie dostępny do ściągnięcia za darmo."

"Cena neutralności" jest pierwszą oficjalną przygodą stworzoną przez zespół CD Projekt, obejmującą około 2 godzin rozgrywki, w trakcie których przedstawieni zostają pozostali wiedźmini w sposób bardziej szczegółowy niż miało to miejsce w podstawowej wersji gry. Przygoda zabiera gracza w zaludnione nowymi postaciami i innymi nowymi elementami graficznymi obrzeża Kaer Morhen, z pełną trudnych decyzji, wciągającą fabułą i więcej niż jednym możliwym zakończeniem. Przygoda została przetłumaczona na m.in. angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Dołączony patch 1.3 umożliwia uruchomienie przygody.

GramTV przedstawia:

Wydany w języku angielskim edytor przygód "D'jinni" beta umożliwia z kolei tworzenie kompletnie nowych przygód o Geralcie przy wykorzystaniu istniejących elementów graficznych, map i otoczenia występującego w grze. Poprzez kreowanie nowych historii, cutscen, efektów graficznych, dialogów i zdarzeń, użytkownicy edytora mogą uwolnić swoją wyobraźnię, wymyślając wyzwania czekające na Geralta w przyszłości, czy nawet wypełniając brakujące lata pomiędzy ostatnią powieścią o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego a wydarzeniami z gry.

Więcej o grze Wiedźmin pod adresem: www.thewitcher.com.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
03/05/2008 18:20

mi niechce dzialać ten edytor przygód a mam orginalnego wiedzminajestem ciekaw czemua widzielem filmik na youtube z cena neutralności fajny

Jan_Czarny
Gramowicz
12/04/2008 19:32

Po prostu dar od bogów ;D , D''jinni jest dopracowanym narzędziem ;]

Usunięty
Usunięty
12/04/2008 19:24

Ładny headshot ;P Raczej był tworzony za pomocą narzędzi, które połączono później w edytor. Ale sobie niektórzy skrótami myślowymi pomykają w informacjach i wychodzą takie kwiatki ;P




Trwa Wczytywanie