Obejrzyj w akcji Piratów z Karaibów!

Domek
2007/04/27 16:59
15
0

Oczekujących na zapowiedzianą właśnie przez CD Projekt grę Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata zachęcamy do obejrzenia jej oficjalnego zwiastuna filmowego. Można na nim zobaczyć jak tytuł ten prezentuje się w akcji, a znany z filmów klimat wielkiej przygody bije z niego na morską milę!

Oficjalny zwiastun gry Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata dostępny jest do pobrania w kilku różnych wersjach - dla każdego coś miłego!

Zapraszamy do pobierania i komentowania.

GramTV przedstawia:

Komentarze
15
nazgul47
Gramowicz
28/04/2007 12:52

Pewnie i tak będzie jak zawsze- fil doskonały, gra przeciętna. Dlatego już mam odłożone na bilet do kina ;D

ArturH96
Gramowicz
28/04/2007 09:35

Zapowiada się fajnie nie mogę się doczekać!

Wiesniakoo
Gramowicz
27/04/2007 21:32

Yarr, yarr! Na podbój Karaibów! :-D

Azra
Gramowicz
27/04/2007 20:13

no cóż... chyba zapowiada się kolejna tandetna gierka na podstawie filmowego hitu...grafika paskudna, odgłosy jak z tanich filmów sensacyjnych...śmiem twierdzić, że jedyną zaletą tej gry będzie muzyka (bo na pewno dadzą tę znaną z filmu - własnej komponować im się nie będzie chciało) i postać mojego ulubionego Kapitana (!) Jacka Sparrowa...

Azra
Gramowicz
27/04/2007 20:13

no cóż... chyba zapowiada się kolejna tandetna gierka na podstawie filmowego hitu...grafika paskudna, odgłosy jak z tanich filmów sensacyjnych...śmiem twierdzić, że jedyną zaletą tej gry będzie muzyka (bo na pewno dadzą tę znaną z filmu - własnej komponować im się nie będzie chciało) i postać mojego ulubionego Kapitana (!) Jacka Sparrowa...

Darthnovy
Gramowicz
27/04/2007 20:10

Co do walki to nie jestem przekonany ale ogólnie gra zapowiada sie ciekawie chociaż i tak wole poczekać na Assassin`s Creed :P

Darthnovy
Gramowicz
27/04/2007 20:10

Co do walki to nie jestem przekonany ale ogólnie gra zapowiada sie ciekawie chociaż i tak wole poczekać na Assassin`s Creed :P

MCMLXXXVII
Gramowicz
27/04/2007 18:17

PoP z Jackiem Wróblem, w roli głównej? Czemu nie^^

MCMLXXXVII
Gramowicz
27/04/2007 18:17

PoP z Jackiem Wróblem, w roli głównej? Czemu nie^^

Kris_bla
Gramowicz
27/04/2007 17:46

Wczoraj czytalem zapowiedz tej gry na gry.wp.pl i ciekawie sie zapowiada :-) Zobaczymy jak full wersja sie sprawdzi :-)

Kris_bla
Gramowicz
27/04/2007 17:46

Wczoraj czytalem zapowiedz tej gry na gry.wp.pl i ciekawie sie zapowiada :-) Zobaczymy jak full wersja sie sprawdzi :-)

Ryan-Kam
Gramowicz
27/04/2007 17:10

Proszęd do wyboru do koloru zabieram sie do oglądania :)

Ryan-Kam
Gramowicz
27/04/2007 17:10

Proszęd do wyboru do koloru zabieram sie do oglądania :)

Usunięty
Usunięty
27/04/2007 17:04

Macie jakieś wolne ftp, bo na łączu 1mbit wyciągam max 25kB/sek :/

Usunięty
Usunięty