Tropico 4

Producent: Haemimont Games Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 27.4.2012 Gatunek: strategia Wersja językowa: PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Tropico 4: Czasy Współczesne (edycja premierowa), Tropico 4: Modern Times - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Tropico 4: Czasy Współczesne to oficjalny dodatek do gry strategicznej Tropico 4. Rozszerzenie wprowadza nową kampanię fabularną oraz nowe postacie z nią związane, a także 30 nowych budynków (drapacze chmur oraz apartamentowce i inne) i 10 nowych dekretów (m.in. możliwość blokowania i ograniczania dostępu do internetu czy też opcja stworzenia państwa policyjnego). Podczas dwunastu misji mamy za zadanie ochronić Tropico przed złymi siłami, rozwijając swoją wyspę na archipelagu karaibskim od czasów Zimnej Wojny, przez współczesność, do ery lotów kosmicznych.

Tropico 4

Tropico 4 - demo już dostępne

Adam Berlik
6

W sieci pojawiło się wersja demo Tropico 4, które sporo waży i równie sporo oferuje. Warto ją pobrać przed podjęciem decyzji o zakupie.

Tropico 4 opóźnione

Adam Berlik
3

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów serii Tropico. Czwarta odsłona, która miała zadebiutować w drugim kwartale 2011 roku, pojawi się na sklepowych półkach z kilkumiesięcznym opóźnieniem.