The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone

Premiera:
02.11.2023
Producent:

O grze

The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone to przygodowa gra akcji dla młodszych i starszych fanów elektronicznej rozgrywki. Mamy tutaj do czynienia z niezwykle sympatyczną produkcją osadzoną w świecie popularnych Smerfów.

Na potrzeby gry The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone opracowano ciekawą historię, której bohaterowie, czyli Pracuś, Ważniak, Głuptas i Smurfstorm, po raz pierwszy współpracują z głównym antagonistą, Gargamelem. W jego posiadaniu znajduje się bowiem kluczowy składni nowego wynalazku Pracusia - SmerfoMix nie zadziała bowiem bez Zielonego Kamienia. Kiedy docierają do laboratorium Gargamela dochodzi jednak do eksplozji cennego przedmiotu, którego fragmenty rozleciały się po Przeklętej Krainie. 

Zadaniem graczy w The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone jest nie tylko odnalezienie fragmentów Zielonego Kamienia, ale także rozprawienie się ze złymi Stolasami, którzy pojawili się w Przeklętej Krainie w wyniku wspomnianej destrukcji. Do grupy Smerfów, jak już napisano wcześniej, dołącza Gargamel, ponieważ jemu również zależy na odzyskaniu Zielonego Kamienia.

The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone można przejść samemu lub w trybie lokalnej kooperacji na jednym ekranie dla dwóch graczy.