Saints Row 2

Producent: Volition Inc. Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 30.1.2009 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: PL KINOWA, EN, PL Wydania tej gry: Saints Row 2 (edycja premierowa), Saints Row 2 (TopSeller), Saints Row 2 (eXtra Klasyka)

Saints Row 2 to gangsterska gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Gracz wciela się z żółtodzioba, który wspina się po szczeblach mafijnej kariery, wstępując do 3rd Street Saints. Główny bohater, w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, cudem unika morderstwa i po kilkuletniej przerwie powraca na ulice miasta, planując zemstę.


Saints Row 2 oferuje 40 nowych zadań, w tym główne oraz poboczne. Bierzemy udział w pościgach, strzelaninach, walce wręcz, korzystamy z samochodów, motocykli, helikopterów, a nawet samolotów i łodzi. Co ciekawe, poszczególne pojazdy możemy dowolnie modyfikować, podobnie jak swoją postać, wybierając płeć, dostosowując rysy twarzy, a także ubranie i dodatki.Saints Row 2

Film Saints Row w planach!

Michał Ostasz
4

Kolejna seria zostanie przeniesiona na wielki ekran. Tym razem mowa o gangsterskiej sadze Saints Row, którą zainteresowało się Hollywood. W rozwinięciu znajdziecie pierwsze szczegóły na temat tej adaptacji.

Dwie gry dołączają do klasyki PS3

Adam Wieczorek
12

Kryzys wymusza szybsze zmienianie statusu gier i wrzucanie ich do klasyki czy platynowych serii. Kolejne dwa tytuły trafiły właśnie na taką listę dla PlayStation 3.

Saints Row 2 na PC dopiero w styczniu

Patryk Purczyński
14

Pecetowa wersja gry Saints Row 2 doczeka się swojej premiery dopiero 5 stycznia przyszłego roku. Przyczyną jest oczywiście chęć podwyższenia jakości produktu.

Saints Row 3 już w produkcji

pepsi
13

Dan Sutton ze studia Volition potwierdził, że trwają już prace nad trzecią częścią serii Saints Row. Nowa odsłona ma obrać nieco inny kierunek od dwóch poprzedniczek, szczegółów jednak nie zdradzono.

Premiera Saints Row 2 na konsole już dziś!

CD Projekt
0

Już dzisiaj premiera najostrzejszej gry gangsterskiej tej jesieni, Saints Row 2! Gra pojawi się w sklepach w polskiej, kinowej wersji językowej na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Będziesz świętym czy grzesznikiem - konkurs Saints Row 2 już od piątku!

Spayki
21

O dwoistości ludzkiej natury napisano już wiele. Ale nadal jedna kwestia pozostaje nierozstrzygnięta. Kto siedzi w Tobie - anioł czy diabeł? Tego dowiesz się podczas rozpoczynającego się 10 października konkursu związanego z nadchodzącą wielkimi krokami grą Saints Row 2!

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

PlushowyMisio
45

W tym tygodniu bez wątpienia największą premierą jest polski Mass Effect. Jego recenzję przedstawimy Wam w sobotę, jednak produkcja Bioware nie jest jedynym wartym zauważenia tematem. Zapraszam do sprawdzenia co będzie się działo na gram.pl!