GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Risen 3: Władcy Tytanów - Edycja Rozszerzona

Risen 3: Władcy Tytanów - Edycja Rozszerzona

Producent: Piranha Bytes

Wydawca: Cenega Poland

Premiera: 21.08.2015

Gatunek: RPG

Wersja językowa: PL/EN

Risen 3: Władcy Tytanów - Edycja Rozszerzona to specjalna wersja gry Risen 3: Władcy Tytanów na PlayStation 4, która zawiera wszystkie dodatki i aktualizacje, jak również następujące ulepszenia graficzne: wyższa rozdzielczość tekstur w określonych lokacjach, urozmaicony cykl dobowy z nowymi efektami dnia i nocy, głębia ostrości bokeh oraz efekt bloom (HDR). Zdaniem wydawcy, jakość oprawy wizualnej w edycji na konsolę Sony można porównać z ustawieniami Ultra na PC.

Risen 3: Władcy Tytanów to komputerowa gra fabularna autorstwa mistrzów gatunku, studia Piranha Bytes, znanego z serii Gothic i Risen. Akcja gry toczy się w wielkim, otwartym świecie, który tętni życiem. Gracze mogą go dowolnie eksplorować, wcielając się w postać młodego wojownika pozbawionego duszy. Bohater zamierza ją odzyskać, a chcąc tego dokonać, musi odbyć długą i niebezpieczną podróż po kolejnych, mrocznych lokacjach porzuconych przez bogów, gdzie trwają wojny tytanów.

Risen 3: Władcy Tytanów oferuje wiele zróżnicowanych misji głównych i pobocznych, elastyczny system rozwoju postaci z możliwością dostosowania stylu rozgrywki do własnych preferencji, a także zawiera wiele frakcji, do których można dołączyć w trakcie zabawy. Celem rozgrywki jest bowiem dotarcie do sanktuarium na Wyspie Gromu (znanej również jako Taranis). Magowie poszukują tam kryształów o niesamowitej mocy, korzystając z ochrony Strażników. Można zawrzeć z nimi przymierze lub spróbować dołączyć do innej grupy.

system operacyjny Windows Vista (Service Pack 2), 7 (Service Pack 1) lub 8<br> procesor Dual Core taktowany częstotliwością 2,4 GHz<br> 2 GB pamięci RAM<br> 8 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym<br> karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GT lub AMD Radeon HD 3850 (512 MB, DirectX 9.0c)<br> karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c