MechWarrior Tactics - nowa strategia free-to-play na PC zapowiedziana

Patryk Purczyński
2012/02/22 10:25
4
0

Fani mechów mają swoje pięć minut. Ledwie wczoraj pisaliśmy o Reign of Thunder od Day 1 Studios, dziś zapowiadamy kolejną grę o futurystycznych maszynach bojowych: MechWarrior Tactics.

MechWarrior Tactics - nowa strategia free-to-play na PC zapowiedziana

Zespoły Roadhouse Interactive i A.C.R.O.N.Y.M. Games pracują nad strategią turową free-to-play MechWarrior Tactics - ogłosiła firma Infinite Game Publishing. Akcja toczy się w ogarniętym chaosem uniwersum BattleTech w roku 3025, a rozgrywka w dużej mierze opiera się na kolekcjonowaniu.

- MechWarrior Tactics zapewnia potężną kombinację umiejętności, planowania i metodologii walki, połączoną z aspektem kolekcjonowania - tłumaczy producent wykonawczy Tarrnie Williams. - Jesteśmy naprawdę podekscytowani mogąc przedstawić nowy rodzaj rozgrywki fanom serii MechAssault z całego świata - dodaje.

GramTV przedstawia:

Mechy będzie można rzecz jasna doposażać w nowe gadżety, wyniki toczonych walk zostaną upamiętnione na tablicy wyników, a system powtórek zapewni możliwość ponownego obejrzenia już rozegranych starć. Premierę wstępnie przewidziano na ten rok. Platformą docelową MechWarrior Tactics są komputery osobiste.

Zapowiedź gry zbiega się z ogłoszeniem innej produkcji opartej na walkach mechanicznych maszyn bojowych - wczoraj pisaliśmy o Reign of Thunder, nowej produkcji Day 1 Studios.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
04/03/2012 18:00

Pierwsze screeny; http://www.bluesnews.com/screenshots/games/mechwarriortactics/20120301/Całkiem dobrze toto wygląda choć tak trochę rysunkowo co mi do BT/MW nie pasuje zbytnio ale i tak czekam z niecierpliwością.

Usunięty
Usunięty
29/02/2012 09:44

@NumenplOd roku to wiadomo, ale o Mechwarrior: Tactical Command robionym na iOSy http://www.mechwarriortc.com/Co prawda podobne tytuły, ale to dwie zupełnie różne gry.

Usunięty
Usunięty
22/02/2012 17:06

iżtam ja czekam Na Hawken ;)
Trwa Wczytywanie